Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcap17%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcap29%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcap31%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcap23%Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_lcapUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_voting_barUroni antaret per ditelindje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Uroni antaret per ditelindje

Shko poshtė 
+74
Enny-Art
Glamours' Master
Iron Snake
cycling_boy
che tartuf junior
che guevara
Big_Boss
Nightmare
RockAngel
Marionette`s Word
Shpirti-pist
dj hacker
anisa
NIKI
sweet_girl
123bla returns
Slash
Burzgoroth
doni
Grifsha
maria gracia
DARK LOVE
death & black
LaLuC-I
free spirit
*...BE YOURSELF...*
roxy
the space
smart devil
terenc
elbasanlli-puro
the doctor 2000
enio
bituku85
toni'world
Rej
alex_anto
hot_spicy
kitty
odise
cobain
aurel_m131
saturno
eni dr
3bla
LoPiNa
bad boy
wooow
play_boy
don corleone
Mrs.perfect
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
SIMPATIKU_DR
dead angel
ani
dj jero
angel boy
Endi
Venus
Blue Paradise
RioT
SupergirL
Darkangel
spartaku
Child In Time
rapper_girl
baks
MaRgOt
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
78 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutoriMesazh
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 5:38 pm

rapper_girl shkruajti:
edhe pse kane kaluar ca dite i uroj spartakut edhe 100 vjec !
suksese kudo, ne shkolle, pune, jete e familje
iu befshin realitet te gjtiha deshirat ty dhe familjes tende :D

flm per urimin po te isha me pare ne kete forum do tju ftoja te gjitheve. rapper_girl shume shume faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 5:39 pm

spartaku shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
edhe pse kane kaluar ca dite i uroj spartakut edhe 100 vjec !
suksese kudo, ne shkolle, pune, jete e familje
iu befshin realitet te gjtiha deshirat ty dhe familjes tende :D

flm per urimin po te isha me pare ne kete forum do tju ftoja te gjitheve. rapper_girl shume shume faleminderit

asgje me lali Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 5:41 pm

u beft 100 ai qe e ka ditelindjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 1:41 pm

paska ditelindjen arlinda sot, nuk e di pse nuk hyn ne linje kur tere kohes eshte onine ne msn. Edhe 100 bad girl.

_________________
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 3:10 pm

edhe 100 bed girl torte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 3:54 pm

edhe 10000000 vjece bed girl queen Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:11 pm

edhe 100 per nje cun,,te dashulin time qe e du shum!! Jam une ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:13 pm

edhe 5000000000 te dashurit te flavit....frankushit...o fla thuj frankit me men koke ket vit...


Edituar pėr herė tė fundit nga S.A.M nė Sun Aug 10, 2008 10:14 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:14 pm

RioT shkruajti:
edhe 100 per nje cun,,te dashulin time qe e du shum!! Jam une ktu

edhe 100 i dashuri yllo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:16 pm

S.A.M shkruajti:
edhe 5000000000 te dashurit te flavit....frankushit...o fla thuj frankit me men koke ket vit...
thnx,,pse mi pa mend ka qen ai? lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:16 pm

rapper_girl shkruajti:
RioT shkruajti:
edhe 100 per nje cun,,te dashulin time qe e du shum!! Jam une ktu

edhe 100 i dashuri yllo :D
thenk ju thenk ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:16 pm

torte
u boft edhe 100 vjec amorja i riot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:16 pm

thnx,,,hajt per hajer,,me i cun ishalla Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:17 pm

RioT shkruajti:
S.A.M shkruajti:
edhe 5000000000 te dashurit te flavit....frankushit...o fla thuj frankit me men koke ket vit...
thnx,,pse mi pa mend ka qen ai? lol


e kupto vet ti... :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:17 pm

RioT shkruajti:
thnx,,,hajt per hajer,,me i cun ishalla Razz

hahahahaha jat per hajer i qofsh ishalla zotit te shpise Razz:P
hahahhahahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:19 am

venus edhe 100!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:20 am

hahhaha nga e nxorre kete ti mi,qe venus ka dtl?? Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:22 am

Qyqa, kjo eshte e dyta here qe me urojne kot per ditelindje sot!!! Cudi! Mos kam lindur me verte sot dhe s'e di??? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:22 am

Child Of Darkness shkruajti:
hahhaha nga e nxorre kete ti mi,qe venus ka dtl?? Shocked Shocked
sprry se ngaterrova forum Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:22 am

hahahha ska gje mi po he.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:22 am

Venus shkruajti:
Qyqa, kjo eshte e dyta here qe me urojne kot per ditelindje sot!!! Cudi! Mos kam lindur me verte sot dhe s'e di??? :D
jo mi esht nje venus te rockalbania,,dhe e ngterrova une,,anyway edhe 100,,,e ke se ke,,lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:25 am

Haha, rrofsh. Te fala asaj venusit tjeter pra se e paskam adashe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 10:49 am

Lexova tek falenderime dhe urime nga stafi, ose dicka te tile, dmth sot forumi ben 2 muaj? :D Me behet qejfi qe jam ketu qe ne fillimet e ketij forumi. Gjithashtu me ane te ketij forumi munda te njoh shume njerez te cilet i kam shume xhan dhe kam marre e kam dhene idera dhe gjera mjaft te vlefshme. Ju uroj suksese te metejshme, dhe te kete sa me shume antare te rinj, tema te reja, sa me shume diskutime dhe gjithshka tjeter qe mund ta beje kete forum sa me te bukur e te kendeshem! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:29 pm

faleminderit riot!

_________________
Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:53 pm

RioT shkruajti:
Lexova tek falenderime dhe urime nga stafi, ose dicka te tile, dmth sot forumi ben 2 muaj? :D Me behet qejfi qe jam ketu qe ne fillimet e ketij forumi. Gjithashtu me ane te ketij forumi munda te njoh shume njerez te cilet i kam shume xhan dhe kam marre e kam dhene idera dhe gjera mjaft te vlefshme. Ju uroj suksese te metejshme, dhe te kete sa me shume antare te rinj, tema te reja, sa me shume diskutime dhe gjithshka tjeter qe mund ta beje kete forum sa me te bukur e te kendeshem! Smile

mbeshtes mendimin e RioT Smile
eshte vertet interesant, ka tema interesante e njerez vertet shsh te mire Smile
suksese te metejshme e sa me pak sherre sidomos me s.o.f Razz lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Uroni antaret per ditelindje   Uroni antaret per ditelindje - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Uroni antaret per ditelindje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 40Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Urime-
Kėrce tek: