Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Te ndryshme Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Te ndryshme Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Te ndryshme Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Te ndryshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Te ndryshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Te ndryshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Te ndryshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Te ndryshme Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Te ndryshme Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Te ndryshme I_vote_lcap17%Te ndryshme I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Te ndryshme I_vote_lcap29%Te ndryshme I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Te ndryshme I_vote_lcap31%Te ndryshme I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Te ndryshme I_vote_lcap23%Te ndryshme I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
hot_spicy
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
Darkangel
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
angel boy
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
Child In Time
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
Blue Paradise
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
rapper_girl
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
Mars
Te ndryshme I_vote_lcapTe ndryshme I_voting_barTe ndryshme I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Teknologjia

Teknologjia me e fundit, kompjuterat, celularet dhe cdo gje teknologjike.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
39849 PLUS
Tue Jan 18, 2011 1:47 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete & Barsaleta

Le te shuajme kureshtjet tona dhe te buzeqeshim sebashku.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
7806pallati 176 vers...
Sat Mar 30, 2013 3:23 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Te ndryshme Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur