Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcap17%Besoni ne Zot ?! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcap29%Besoni ne Zot ?! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcap31%Besoni ne Zot ?! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcap23%Besoni ne Zot ?! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
hot_spicy
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
Darkangel
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
angel boy
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
Child In Time
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
rapper_girl
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
Mars
Besoni ne Zot ?! I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! I_voting_barBesoni ne Zot ?! I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Besoni ne Zot ?!

Shko poshtė 
+87
Vigan
uranhaxha
angel star
teenager of the sea
worlD`oF.me
ani
ida94
Smack-u El
xhei
jona
andie17
love_albania
H_boy354
Iron Snake
Big_Boss
Llokumja
ENIGMA
che tartuf junior
almir_metallica_4ever
don corleone
123bla returns
Nightmare
NIKI
Glamours' Master
angel boy
doni
anisa
*...BE YOURSELF...*
Crash Override
AURORA BOREALIS
Scream Bloody Gore
Ernesto_Guevara
elbasanlli-puro
maria gracia
Grifsha
lovelygirl
Stratovarius
LaLuC-I
Rej
ina
Blue Paradise
the space
Kryptonite
Slash
bituku85
toni'world
hot_spicy
kitty
odise
the doctor 2000
saturno
morpheus
3bla
metallica_death
vagabodi_eri
aurel_m131
smart devil
free spirit
alex_anto
dead angel
play_boy
the beatle
S.A.M--->2
Burzgoroth
Venus
bad boy
dj jero
Tarjaholic
vdekja_eshte_mundesia
Enny-Art
spartaku
SupergirL
baks
Endi
RioT
fefe_
ana
Une
Mars
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
tigri-verdheblu
rapper_girl
total overdose1
chrisbrown
Lacuna_Coil
Child In Time
91 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:42 am

confused confused No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:26 am

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:28 am

po.... Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:37 am

ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 32
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:37 am

Po besoj ne zot..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:44 am

do i japesh ca leksione asajt ti? ( e di vet ti kujt, qe do e nderronim me poste por mos thuaj gje ktu se na felliqe) lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:16 pm

ku ta di une...po them po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 35
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:31 pm

Jo nuk besoj fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:34 pm

jo shume!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 9:42 pm

varet nga situata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 9:44 pm

Po besoj,dmth besoj ne Zot jo ne fe qe i ndajne apo i japin emer ndryshe.Per mua ka nje dhe vetem nje Zot,te cilit i lutem dhe e flenderoj cdo dite!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 1:12 am

Mars shkruajti:
Po besoj,dmth besoj ne Zot jo ne fe qe i ndajne apo i japin emer ndryshe.Per mua ka nje dhe vetem nje Zot,te cilit i lutem dhe e flenderoj cdo dite!

per cfare e falenderon a mund ta di te lutem Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 1:14 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
varet nga situata

hahah sa pergjigje gallat, si mo varet, nga se varet mund te ma shpjegosh Smile

un nuk besoj, dmth besoja shuum shuuuuuuuuuuum, por kto ditet e fundit e kam kuptuar qe nuk vlen per asigje No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 36
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:20 am

Mars shkruajti:
Po besoj,dmth besoj ne Zot jo ne fe qe i ndajne apo i japin emer ndryshe.Per mua ka nje dhe vetem nje Zot,te cilit i lutem dhe e flenderoj cdo dite!

Gjithashtu,edhe une besoj ne zot po jo ne fete qe kane shpikur njerezit.
Keta njerez quhen agnostike,por jane futur rendom ne kategorine e ateisteve dhe njerezve jo besimtare.
Shume gabim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:22 am

Une shkruajti:
Mars shkruajti:
Po besoj,dmth besoj ne Zot jo ne fe qe i ndajne apo i japin emer ndryshe.Per mua ka nje dhe vetem nje Zot,te cilit i lutem dhe e flenderoj cdo dite!

Gjithashtu,edhe une besoj ne zot po jo ne fete qe kane shpikur njerezit.
Keta njerez quhen agnostike,por jane futur rendom ne kategorine e ateisteve dhe njerezve jo besimtare.
Shume gabim.

e? Shocked ste paskam njoft mi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 36
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:25 am

Po bej quote veten
Cito :
Gjithashtu,edhe une besoj ne zot po jo ne fete qe kane shpikur njerezit

A nuk e kam shkruar dhe diku tjeter kete?
Perpiqu te kujtohesh Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 6:09 pm

Child In Time shkruajti:
Mars shkruajti:
Po besoj,dmth besoj ne Zot jo ne fe qe i ndajne apo i japin emer ndryshe.Per mua ka nje dhe vetem nje Zot,te cilit i lutem dhe e flenderoj cdo dite!

per cfare e falenderon a mund ta di te lutem Neutral

Per gjithcka qe me ka dhene dhe vazhdon te me jape,duke filluar nga jeta ime e gjerat te cilat i japin kuptim si familja shoqeria etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ana
Adoleshent
Adoleshent
ana


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 2:13 pm

po besoj shummmmmmmm ne zot.......i lutem e falenderoj krijusin e gjithckaje ne kete jete...

nje pyetje per CHILD IN TIME....si mund te kesh besuar aq shum sa tani mendon ce nuk vlen per asgje(eshte paksa e teprua asgje)mendimi im....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 2:16 pm

ana shkruajti:
po besoj shummmmmmmm ne zot.......i lutem e falenderoj krijusin e gjithckaje ne kete jete...

nje pyetje per CHILD IN TIME....si mund te kesh besuar aq shum sa tani mendon ce nuk vlen per asgje(eshte paksa e teprua asgje)mendimi im....

po mi kam besuar shum sepse te shpis sime jan shum te dhen pas fese, por mu sme ka ardh ndonje gje e mir nga gjith ai besim, perkundrazik, per cdo gje qe i lutesha zotit me dilte e kunderta dhe tani ndihem njeriiu me fatkeq ne bot, kam filluar te dyshoj a ka vertet zot apo a ekziston vertet dikush ose dicka qe i degjon lutjet e miai, ncnc jo mka humb besimi !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 4:07 pm

besoj ne fat se zot.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:45 am

un sbesoj as ne fat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:51 am

jo nuk besoj me ne zot,,dmth,, shkoj ne kishe me kto te shpis,,psh per krishlindje,per pashk,,e ca jan kto gjerat,,pitafi etj etj,,por qe nuk e bej se e ndjej ket gje por se jam e detyruar nga familja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:33 pm

Une besoj VETEM ne ZOT!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 34
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 2:14 am

per kete teme une jam me filozofine e nices i cili thoshte se zotin e kemi vrare ne prandaj duhet te besojme te vetvetja dhe ne asgje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 3:23 pm

po besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Besoni ne Zot ?! Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 16Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» a besoni te horoskopi?
» kujt ia besoni sekretet?
» Besoni se ekzistojn fantazmat?
» a besoni te babagjyshi ? haha
» Besoni tek dashuria me shikim te pare?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: