Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcap17%Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcap29%Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcap31%Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcap23%Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Besoni ne Zot ?!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:45 pm

po po jo po prit te te vij zoti edhe tek dhoma e gjumit.Nuk ka asnje lloj mundsie qe te jen dukur syt e zotit,ajo video esht patjeter e montume sepse vet zoti e ka then qe cdo gje qe do te beje ai duke perfshir edhe veten e tij do e mbaje te fshehte sepse do shkaktonte deme te medha po te shfaqej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 11:06 pm

Burzgoroth shkruajti:
po po jo po prit te te vij zoti edhe tek dhoma e gjumit.Nuk ka asnje lloj mundsie qe te jen dukur syt e zotit,ajo video esht patjeter e montume sepse vet zoti e ka then qe cdo gje qe do te beje ai duke perfshir edhe veten e tij do e mbaje te fshehte sepse do shkaktonte deme te medha po te shfaqej

Une spo flas me siguri mi goc,po qe e montume nuk ishte!Do mundohem ta ve ketu ne pc ate videon ndonje dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 11:12 pm

ne pc mbje per vete, po fute ne youtube dhe ver linkun html ne forum.

_________________
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 11:18 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
ne pc mbje per vete, po fute ne youtube dhe ver linkun html ne forum.

Po mormal,e kisha fjalen ta merrja iher ne pc nga cel pastaj do e vija!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:49 am

Mars shkruajti:
Une kam thene qe besoj po tani jam akoma me shume e bindur!Ueee pashe nje video te cel i nje kushuriri qe spo i besoja syve!Ne qiell mideis reve dukeshin qarte fare syte e Zotit!Ishte e pabesueshme me verte!Une per vete mbeta gojehapur!E kishin filmu ne Maqedoni me duket,diten e Ramazanit kishin dale kur po kendonte Hoxha!
e psh edhe une kete videon,,te celi i child in time,,por aty nuk ishin syt e zotit mi goc,,leqe mesa di une,,zoti eshte mashkull ato ishin sy femrash,,pastaj ato ishin forumar nga rete,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 28
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:53 am

ppppppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffffff VL
nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 11:23 am

une po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 11:25 am

pppffffffffffffff un jo besoj te lordi
hihihihihihih njs vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 2:42 pm

besoj tek zoti,por jo tek ai qe quani ju Zot sepse un Zot quaj dike tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 9:45 pm

ndoshta!!!!!!!!!!!!se di me sigurii nese besoj apo jo,,,njeer them po njer jo......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vagabodi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabodi_eri

Male
Numri i postimeve : 14
Mosha : 30
Vendndodhja : LAZARAT
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 9:47 pm

besoj te motrra ketij qe ka hap kete teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:38 pm

kam pas besu por tani sbesoj me se sme pelqen te besoj qe ai ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 11:17 pm

skam pas besu, po se fundmi sikur me ka lindur nje fije shprese qe mund te exitoje nje Zot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
morpheus

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:35 pm

une besoj!... por jam kunder cdo lloj feje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 8:02 pm

BEsoj ne ZOt por sjam me asnjeren nga fet dhe jam me te dyja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 10:15 am

edhe un besoj dhe e falenderoj zotin qe me ka ndihmuar disa here ne disa momente te veshtira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 6:17 pm

besoj shum ne zot keto qe thojne qe nuk besoj bejne shum gabim por gjithsesi eshte mendimi i tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:22 pm

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D :gaga:
pfffffff scratch jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:26 pm

me dy menje e kam
edhe besoj edhe nuk besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:27 pm

zgjidh te dyten :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:28 pm

ne zot.......hmmmmmmmmmm pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:30 pm

besoj po jo shume pasi ne ca raste me ka ndihmuar vertet dhe e falenderoj kurse ne raste te tjera jo, jane te shumta po sdua ti permend njs vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:47 pm

jo dhe aq shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:50 pm

the doctor 2000 shkruajti:
zgjidh te dyten :D

do e marr paraysh keshillen tate Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 1:01 am

sa bukur e kan then slayer : god hates us all

fuck god

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: