Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcap17%Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcap29%Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcap31%Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcap23%Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Besoni ne Zot ?!

Shko poshtė 
+87
Vigan
uranhaxha
angel star
teenager of the sea
worlD`oF.me
ani
ida94
Smack-u El
xhei
jona
andie17
love_albania
H_boy354
Iron Snake
Big_Boss
Llokumja
ENIGMA
che tartuf junior
almir_metallica_4ever
don corleone
123bla returns
Nightmare
NIKI
Glamours' Master
angel boy
doni
anisa
*...BE YOURSELF...*
Crash Override
AURORA BOREALIS
Scream Bloody Gore
Ernesto_Guevara
elbasanlli-puro
maria gracia
Grifsha
lovelygirl
Stratovarius
LaLuC-I
Rej
ina
Blue Paradise
the space
Kryptonite
Slash
bituku85
toni'world
hot_spicy
kitty
odise
the doctor 2000
saturno
morpheus
3bla
metallica_death
vagabodi_eri
aurel_m131
smart devil
free spirit
alex_anto
dead angel
play_boy
the beatle
S.A.M--->2
Burzgoroth
Venus
bad boy
dj jero
Tarjaholic
vdekja_eshte_mundesia
Enny-Art
spartaku
SupergirL
baks
Endi
RioT
fefe_
ana
Une
Mars
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
tigri-verdheblu
rapper_girl
total overdose1
chrisbrown
Lacuna_Coil
Child In Time
91 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 5:47 pm

na cani shum koken megjith zot

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:39 pm

besoj shume ne zot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 1:08 pm

esht dicka me spirituale dhe nje lloj besimi qe e kam krijuar vet une dhe me bindjet e mia..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 1:19 pm

Child In Time shkruajti:
na cani shum koken megjith zot
hahahahahahahahahahahahah sa kam qesh nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 1:38 pm

nje njeri i thjesht pyet nje prift:-sa i madh eshte zoti,dhe ku jeton ai???
prifti shum qetesisht i pergjigjet:-bir,ai eshte aq i madh sa nuk e nxene qiejt por eshte dhe aq i vogel sa mund te hyje ne zemren tende.. pra nqs zoti ekziston ai ekz ne zemren e tij qe beson por nuk eshte e then qe ti shtime ne mendje njerzimit se ai ekz.sikur ta kishte pare ndonje dhe te vinte te na e tregonte atehere do ishte fakt i kryer.deri atehere un nuk mund te mendoj e as te besoj qe ai ekziston
burn the kingdom of the god
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:19 pm

Une besoj se ai egziston por nuk e ndjek ate...Jam me shume, duart e mia sesa lutjet e mia kane per te bere ndryshimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:50 pm

i belive


Edituar pėr herė tė fundit nga dj jero nė Thu Jun 25, 2009 2:18 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:53 pm

dj jero shkruajti:
kjo tema eshte shume e gjetur.une nuk besoj ne zot pasi jam tip qe po nuk pashe me keta syte e mi dhe po nuk preka me dore zbesoj gje.o njerez mu pergjigjni nje pyetje te thjeshte:po zotin kush e krijoj?po te ekzistonte zoti nuk do lejonte te ndodhe lufta ne irak,te vriten mijra foshnje,nuk do linte termetin ne kine qe i mori jeten mijera njerezve?fuck ya god

Nuk mund te thuash Fuck Ya God sepse i bie qe ti e pranon qe ai/ajo egziston...
Sa per pjesen tjeter jam pjeserisht dakort me ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:09 pm

ahah.e thashe per ata qe besojne Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:50 am

une nuk besoj ne zot besoj se zoti eshte thjesht nje deshire e njeriut per te besuar se mund te kerkoj ndihme diku dhe ai tja japi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 9:51 am

Shpesh hyj ne sherr me veten time, sepse Zoti nuk me ka dhene ndonje prove qe ekziston dhe shpesh me duket absurde si ide ekzistenca e nje qenieje apo shpirti qe jeton vetem ne mendjen e njerezve. Dhe nuk mendoj qe jeten e ka krijuar Zoti. Por nga ana tjeter them pse te gjithe besojne edhe i perkushtohen shume zotit. Dhe nqs ekziston me te vertete, i kerkoj falje qe tek une nuk ka hyre aq bindshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 12:20 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 12:55 pm

jo nuk besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
the beatle


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 29
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 1:31 am

besoj ne Zot, por ne nje konceptim krejt ndryshe nga ai biblik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 3:52 pm

Pse nuk e thua konceptin tend?

_________________
Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
the beatle


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 29
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 11:55 pm

do ta beja, nese do te mundja, por kam frike se nuk jam e zonja. dua te them, heret e tjera kur jam perpjekur t'ua spjegoj njerezve, nuk jane qartesuar dhe aq shume, ndaj besoj se eshte me mire sikur ta leme keshtu: Besoj qe ka nje Zot, kjo eshte e gjitha! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 10:00 am

un mendoj se gjithsecili prej nesh e ka nje zot ku beson dhe meduket e padrejte qe fjala zot ti perkasi pikerisht ketij zoti qe quani ju un per vete besoj se zoti ekziston por un besimin tim nuk ja kushtoj atij zoti por nje zoti tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:32 pm

besoj shum ne zot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:44 pm

Burzgoroth shkruajti:
un mendoj se gjithsecili prej nesh e ka nje zot ku beson dhe meduket e padrejte qe fjala zot ti perkasi pikerisht ketij zoti qe quani ju un per vete besoj se zoti ekziston por un besimin tim nuk ja kushtoj atij zoti por nje zoti tjeter

haha e di une kujt zoti ja kushton besimin kjo haahha se e mil qe eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:09 am

boll mi ti mos thuj gje Razz:P mendoj se besimi esht dicka personale dhe sduhet te flasesh sa andej ketej.Un besoj se zoti ekziston por nuk ja kushtoj besimin tim atij.Pa fe nuk jam ta dini kshu qe saper tani mund te me quani pagane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:13 am

un besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:55 pm

jo me acaroni fakti qe ka zot he pra ku eshte ai
sa do me behej qejfi sikur te vertetohej ai eksperimenti qe ne jemi krijuar nga hici
he pra ku po na ndihmon zoti lutju per dite dhe ca leshhhhhhhhhhhhhhh


Edituar pėr herė tė fundit nga SupergirL nė Wed Sep 17, 2008 8:24 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:21 pm

une besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:23 pm

sa do doja qe ne kto momente te besoja se ai ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:26 pm

Une kam thene qe besoj po tani jam akoma me shume e bindur!Ueee pashe nje video te cel i nje kushuriri qe spo i besoja syve!Ne qiell mideis reve dukeshin qarte fare syte e Zotit!Ishte e pabesueshme me verte!Une per vete mbeta gojehapur!E kishin filmu ne Maqedoni me duket,diten e Ramazanit kishin dale kur po kendonte Hoxha!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: