Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershendetje Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershendetje Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershendetje Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershendetje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershendetje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershendetje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershendetje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershendetje Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershendetje Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershendetje I_vote_lcap17%Pershendetje I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershendetje I_vote_lcap29%Pershendetje I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershendetje I_vote_lcap31%Pershendetje I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershendetje I_vote_lcap23%Pershendetje I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
Darkangel
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
angel boy
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
Child In Time
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
Mars
Pershendetje I_vote_lcapPershendetje I_voting_barPershendetje I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riPershendetje Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 10, 11]
257Soldier Of Fortune10252Thu Oct 25, 2012 12:48 am
ani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPershendetje Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 36, 37]
913Soldier Of Fortune10505Sat Nov 20, 2010 2:22 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetPershendetje Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Soldier Of Fortune10558Thu Aug 06, 2009 1:07 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
E rendesishme E rendesishme
Global announcement Global announcement
Kryesore Kryesore