Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcap17%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcap29%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcap31%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcap23%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
+45
from_sweet_fire
the space
vajza trendy
honey_girl
NOTAMERS
The_snake
jona
all-star-girl
Dhuri
James Blunt
Smack-u El
odise
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
Blue Paradise
sweet_girl
Mrs.perfect
dj jero
anisa
G.I.T
Iron Snake
dead angel
total overdose1
E*G*I
Slash
Big_Boss
Child Of Darkness
Perfect Dad
Enny-Art
doni
vdekja_eshte_mundesia
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
Soldier Of Fortune
don corleone
hot_spicy
Glamours' Master
Lacuna_Coil
LaLuC-I
Child In Time
angel boy
49 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 11:10 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
yngwie malmteen--- speed alegria

x fefen
ii u mrz po per mua Question Question Question Crying or Very sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 11:14 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
yngwie malmteen--- speed alegria

x fefen
ii u mrz po per mua Question Question Question Crying or Very sad Razz


uuauaaaaa mraft pika mua mii,po se kisha pershendet ndonjeher dreqin dhe po degjoja ca kenge qe me mire te pershendesja ate se ty Razz Razz


ty me

dido--here with me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 11:24 pm

Lacuna_Coil shkruajti: