Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcap17%Sa kenge keni ne pc? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcap29%Sa kenge keni ne pc? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcap31%Sa kenge keni ne pc? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcap23%Sa kenge keni ne pc? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
Darkangel
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
angel boy
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
Child In Time
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
Mars
Sa kenge keni ne pc? I_vote_lcapSa kenge keni ne pc? I_voting_barSa kenge keni ne pc? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa kenge keni ne pc?

Shko poshtė 
+11
Child In Time
odise
alex_anto
total overdose1
dj jero
toni'world
hot_spicy
elbasanlli-puro
AURORA BOREALIS
fefe_
Soldier Of Fortune
15 posters
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 12:16 am

Me perafersi sa kenge ju ha mendja se keni ne pc?

_________________
Sa kenge keni ne pc? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 12:24 am

75 giga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 6:48 pm

sja kam idene ndoshta 1280 por po bej nje moderim tani dhe do heq ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 6:52 pm

~~~19856
PS:po shkarkoj edhe ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 7:05 pm

skam shum po mbi 100 mduket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 7:24 pm

447 edhe kam ndermend qe sot te fus edhe ca tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 7:32 pm

jam dj dhe si rrjedhoje duhet te kem me mijera kenge.me shime nga te tere ne forum besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 6:50 pm

4'365..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 11:23 am

5 GB
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 5:59 pm

per momentin nuk kam asnji se i kam fshi te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 6:01 pm

shum pak kam.se tani afer me hyri virusi edhe do e mush prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Thu May 21, 2009 3:04 am

8804

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Thu May 21, 2009 7:11 pm

deri para disa muajve kam pasur pa dyshim mbii 10gb
tani aty te 8~9 gb

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sa kenge keni ne pc? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Thu May 21, 2009 9:40 pm

te 700 kenge ose 2GB
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Fri May 29, 2009 4:58 pm

e formatova dhe momentalisht skam asnji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miru star girl
Adoleshent
Adoleshent
miru star girl


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 26
Vendndodhja : tirana
Hobi : kendimi
Koha e lire : facebook...qef
Piket : 15
Data e regjistrimit : 05/06/2009

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 1:56 pm

kam nja 2000 ////.....po do i heq ca se si degjoj t gjitha :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 1:58 pm

0
Km vec kenget e pc :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:59 pm

pertoj ti numeroj tani por mbi 100
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:01 pm

une 80 keng i kam vetem te nje gr. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sa kenge keni ne pc? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:03 pm

mbi 8500 :D
kam dhe nja 20gb hapsire te lire qe do i mbush se shpejti Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 11:27 am

asnji Sad i futa nje te fshime te gjithave...
por do marr te reja shume shpejt Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 6:52 pm

Child In Time shkruajti:
mbi 8500 :D
kam dhe nja 20gb hapsire te lire qe do i mbush se shpejti Twisted Evil


+115 nga diskografia e BLONDE REDHEAD I love you

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 3:09 pm

looooooool.. kam nje hard disc 80GB plot me kenge.. as qe ja kam iden se sa jan por qe jan jashtzakonisht shum..
pastaj kam dhe play listen time me rreth 300 keng..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Sa kenge keni ne pc? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kenge keni ne pc?   Sa kenge keni ne pc? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa kenge keni ne pc?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: