Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcap17%keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcap29%keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcap31%keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcap23%keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
hot_spicy
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
Darkangel
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
angel boy
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
Child In Time
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
Blue Paradise
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
rapper_girl
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
Mars
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_lcapkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_voting_barkeni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Empty
MesazhTitulli: keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?   keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 1:50 pm

une bera nje tatuazh te pekoheshm ket vere .nje engjell duke u lutur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Empty
MesazhTitulli: Re: keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?   keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 2:18 pm

eshte nje teme e tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Empty
MesazhTitulli: Re: keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?   keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 2:33 pm

une jo, por vellai im ka 3. por me pelqen me shume ajo qe ka ne krah: eshte nje kal me brire ne koke i rrethuar me nje gjarper. mua me pelqen shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Empty
MesazhTitulli: Re: keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?   keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 3:24 pm

ekziston nje teme e tille more ANI
po e mbyll dhe po tek tema ekzistente mund te thoni tatto qe keni bere dhe ne cpjese te trupit ok Wink

TEMA MBYLLET !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Empty
MesazhTitulli: Re: keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?   keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi
» Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??
» kur keni bere dashuri per here te fundit ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: