Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcap17%cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcap29%cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcap31%cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcap23%cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
Darkangel
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
angel boy
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
Child In Time
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
Mars
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_lcapcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_voting_barcfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????

Shko poshtė 
+9
NIKI
hot_spicy
Mars
Burzgoroth
don corleone
fefe_
LaLuC-I
123bla returns
the doctor 2000
13 posters
AutoriMesazh
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:33 pm

un per vete sjam bere nai her tap keshtu qe.........no koment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:33 pm

nuk e kam pa ndonjehere veten aq keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:38 pm

sjam bere nej her tap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:44 pm

i kamprovu te gjitha llojet e te bemes tape hiq ate qe te iki ne urgjence... dmth jam bere per te ik po ska dash dhe si perfundim kam ik ne shpi me kembet mia megjithese nuk i permbahesha trajektores qe duhej kur ecja...me ka kap dhe me te vjellme, me ka kap edhe me te qeshme :gaga: dhe me te merzitme Sad Sad por me e zakonshmja eshte qe kur dehem rri serioz .... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:46 pm

kur bohem keq fare varet si me kap prsh per VIT TE RI me kapi me te qeshme edhe u tallesh me nje shokun time:P ai ishte bere me keq se una ate nuk em banin kembet edhe una e tallsha:P po ishim gjith ato cuna edhe te gjith tap ishim vetem dy ishin esull qe nuk kishin pi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:47 pm

123bla returns shkruajti:
i kamprovu te gjitha llojet e te bemes tape hiq ate qe te iki ne urgjence... dmth jam bere per te ik po ska dash dhe si perfundim kam ik ne shpi me kembet mia megjithese nuk i permbahesha trajektores qe duhej kur ecja...me ka kap dhe me te vjellme, me ka kap edhe me te qeshme :gaga: dhe me te merzitme Sad Sad por me e zakonshmja eshte qe kur dehem rri serioz .... Cool

ketu perfshi edhe kur ishe ne sarande :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:49 pm

ne sarande isha i papermbajtshem.... thjesht ne formen me te mire, kam qesh me shpirt :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:41 am

a song to say godbye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:35 pm

sjam ba naihere pastaj dhe po te behem smaj mend ca them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:33 am

kur behem dru (jo me alkool) filloj qesh aq shum sa mezi eci per nja dy ore pastaj behem totalisht serioze dhe sthem asje fjale por fiksohem ndersa kur behem tap me alkool them budalliqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:07 pm

1here jam bere ne jeten time,kjo ska shume po qe me mire mos ti kujtoj Razz e kisha me ekstreme qaja qeshja,gjuja perqafoja e sh budalliqe tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:26 pm

kendoj Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:39 pm

SE KAM PROVU NAIHER NE FAKT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 28
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:40 pm

kercej dhe them fjale pa lidhje Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:43 pm

qesh dhe me hypen nje siklet i papare saqe dhe kur esht dimer,kam shumm vap
pastaaaaajjjj,fillon pendimi qe jam dehur megjithse akoma tap..

por shqyr nuk dehem shpejt dhe ndodh shumm rrall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:45 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
qesh dhe me hypen nje siklet i papare saqe dhe kur esht dimer,kam shumm vap
pastaaaaajjjj,fillon pendimi qe jam dehur megjithse akoma tap..

por shqyr nuk dehem shpejt dhe ndodh shumm rrall
nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 6:25 pm

un sjam bere naihere tap por kam shume deshire ta provoj ihere.............thone se eshte bukur...........hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 6:44 pm

un kur bahem tap kam nje deshire te zjarrte te kercej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 6:47 pm

kam kohe pa u bere tape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 6:47 pm

123bla returns shkruajti:
kam kohe pa u bere tape

me te tjeret dmth..se vetem ne shpi ja kam leshu ca here me raki...po duke qene se kam qene vetem..hic para pc.....duke mendu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:01 am

hoho sa koom qeeeeesh muahahahahah drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 2:29 pm

ekziston nje teme e tille...kur jam i/e dehur Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 3:01 pm

1 keshille e vockel Razz pasi keni pire shum,mos shkoni asiher direkt ne shpi, lereni tju dale pija rrugve..e kam provu vet, kur me del rrugve sme gjen asigje,kur shkoj direkt ne shpi dhe shtrihem mduket siku po notoj dhe pas pak minutash vjell.. Laughing
gjithsesi esh shum qef Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 4:22 pm

nuk bej gjera te jashtzakonshme,e mbaj veten,kjo ndodh zakonisht,ose varet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????   cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap????? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PER CFARE JENI BERE ME SHUME PISHMAN NE JETE ?
» thoni 3 arsye pse jeni te papame.
» ca beni kur jeni vetem ne shpi?????
» kur ju kap 5minutshi cfare beni?
» Cfare Ju Plq Te Beni Ne Kohen E Lire..:P

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: