Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcap17%ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcap29%ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcap31%ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcap23%ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
hot_spicy
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
Darkangel
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
angel boy
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
Child In Time
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
Blue Paradise
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
rapper_girl
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
Mars
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_lcapca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_voting_barca beni kur jeni vetem ne shpi????? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ca beni kur jeni vetem ne shpi?????

Shko poshtė 
+46
Glamours' Master
anisa
NIKI
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
sweet_girl
Slash
123bla returns
saturno
Burzgoroth
Blue Paradise
ToNI NbD
3bla
Child Of Darkness
hot_spicy
angel_wolf
dead angel
Assy
redian
wooow
play_boy
angel boy
Realkatil
Darkangel
mel-L
metallica_death
cobain
odise
Lacuna_Coil
don corleone
dj jero
Endi
SupergirL
the doctor 2000
RioT
free spirit
fefe_
Mars
3rrorr
Venus
Soldier Of Fortune
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
rapper_girl
alex_anto
smart devil
50 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 1:22 pm

una e kthej shpin permbys edhe e rregulloj prap vete
pastaj jam mesuar edhe se kam shuum problem te jem vetem lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 1:36 pm

ngre volumin e televizorit dhe filloj kercej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 1:40 pm

no1her futem ktu(pppffffffffffff per her)
no1her shof tv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 2:07 pm

var veten pastaj ngjallem prap se jam evil
edhe sepse kam shoqe vdekjen
hihhihhihihihihihihihiih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 2:08 pm

o zot, hajde se te vras une dhe shohim nese do ngjallesh prap. hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 2:08 pm

hihiihihhiiih ik moj druq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 2:09 pm

nuk e baj jo se te kam shoqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 2:09 pm

hihihihihi e di mi e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 2:20 pm

degjoj muzik me ze te lart per qejfin tim dhe kercej hihi :D:D gjithashtu flas edhe ne msn pa prb fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 11:48 am

rapper_girl shkruajti:
degjoj muzik me ze te lart per qejfin tim dhe kercej hihi :D:D gjithashtu flas edhe ne msn pa prb fare Razz

ate zerin e lart e shef mir ti Evil or Very Mad
kur jam vetem zihem me kte shoqen ktu se mcan koken me zerin tongue
edhe ca bej asigjo mo, ku di un Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 12:03 pm

tani jam vetem ne shtepi dhe po pi nje cigare me vone them se do dal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 1:16 pm

flas ne tel me ke te dua hihi Razz:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 1:18 pm

ska faj prinderit qe sju len vetem juve,se e shikoni se cfar beni ju
un per vete fshi plurat:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 1:20 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ska faj prinderit qe sju len vetem juve,se e shikoni se cfar beni ju
un per vete fshi plurat:P

po pse mer mos te rrim iher per qejfin tone ee :D:D
ti gjoja ti punetor i madh Razz:P lool
mos ma merr per tkeq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 1:23 pm

hahaha jo jo se marr per keq,po ju nje dit te vetme rrini vetem dhe ku sju vete menja vajhalli te rrini nje jave:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 1:27 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
hahaha jo jo se marr per keq,po ju nje dit te vetme rrini vetem dhe ku sju vete menja vajhalli te rrini nje jave:P

hihihii vallaj me te thene te drejten fare qe ke shshsh te drejt pse do thuash ti se po te rri nje jave akoma me mire jo per gje po sme ke ne shpi, ja kercas per ne el ose gjtihe diten rrugeve ktu ne tir me shoqen time te ngusht :D:D ahh sikur te na linin nje jave Razz:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:51 pm

gjume, net, dhe m kryesorja, muzike me ze ne maksimum se eshte e vtmja mundesi per ta degjuar me ze ne maksimum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:53 pm

kthej shpin permbys...ket gje e kam fixim.. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:10 am

Me ka marre malli te jem vetem, po kur kam jam kendoj per qef tim, po njeri nuk ankohet se kendoj bukur une Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3rrorr
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 181
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:13 am

vetem ha ca te gjej ne frigorifer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:14 am

ueee me kete te hangmen ti, na cmene.
Une kur jam vetem, s'bej na i gja te madhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:15 am

haha su dashke lene vetem ti lart Razz Une per vete ca te me doje qejfi,muzika lart sdiskutohet! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:15 am

nese jam gjith naten vetem marr ja 2 shok dhe pim ndonje gje lol
kurse kur jam diten merzitem se ske ca ben vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 4:14 pm

haj buk dhe rrij ne netttttttttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 4:38 pm

iki nga rocku dhe kshu nuk jam me vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Empty
MesazhTitulli: Re: ca beni kur jeni vetem ne shpi?????   ca beni kur jeni vetem ne shpi????? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ca beni kur jeni vetem ne shpi?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» vetem nje fjal
» mes nje femre dhe nje mashkulli ka vetem miqesi apo edhe me shume?
» vetem shoke?!!
» Dicka qe e beni me kenaqesi!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: