Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcap17%Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcap29%Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcap31%Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcap23%Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
hot_spicy
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
Darkangel
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
angel boy
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
Child In Time
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
rapper_girl
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
Mars
Dicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dicka qe e beni me kenaqesi!

Shko poshtė 
+42
Nightmare
Slash
NIKI
Glamours' Master
anisa
*...BE YOURSELF...*
Blue Paradise
doni
hot_spicy
123bla returns
Shpirti-pist
eni
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
Realkatil
play_boy
wooow
vagabondi_eri
mel-L
dead angel
cobain
odise
Mrs.perfect
total overdose1
ani
smart devil
bad boy
Venus
RioT
spartaku
andi mema
rapper_girl
Child In Time
Child Of Darkness
fefe_
Mars
Darkangel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
angel boy
Endi
46 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:05 am

shkruani ketu gjithcka qe ju pelqeni ta beni!personalisht ndjej kenaqesi kur bej gjera qe me bejn te ndjehem e dobishme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:06 am

ndjej kenaqesi kur bisedoj me njerz qe ja vlejne si kjo lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:08 am

angel boy shkruajti:
ndjej kenaqesi kur bisedoj me njerz qe ja vlejne si kjo lart

perpara se te lexoja postimin tend e dija qe do shkruje kte!!jeni shum te parashikueshem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:10 am

ndoshta ..

gjithsesi seshte ndonje gje kaq e keqe kjo ,,,besoj??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:11 am

ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:12 am

jo ndoshta por normalisht..se ka shume gjera me te keqia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 11:03 am

ju lutem flisni te tema msn per keto pune, ok?

dicka qe bej me kenaqesi?? hmmm ndoshta kur flas apo pi birre me njerzit qe dua, por qe kam kohe pa e bere Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 11:04 am

te kenoj nje kenge qe ja dedikoj vetem lacunes, live kenga kuptohet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 11:05 am

hahahahaa e di cke ti? beje dhe sot se e bukur ishte, por te lutem me ze aq te ulet sa te mos e degjoj. lol! .
do kendojme together sot, mire?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 11:06 am

u tha u be, ca kenge do kendojme?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 32
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:41 pm

tpikturoj,tshkruaj,tlexoj,tputh,etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:42 pm

te gjitha me kenaqesi i bej une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:43 pm

Te luaj basketboll Basketball :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 4:43 pm

kur dal me motorr dhe kufje en vesh !
ska gje qe te me kenaqi em shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 5:21 pm

fefe_ shkruajti:
kur dal me motorr dhe kufje en vesh !
ska gje qe te me kenaqi em shume

sdashke hic ti re cun.hahhaha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 5:37 pm

tbej cmendurira, tqesh me te madhe, tpi birra me kriklla Laughing tpi duhan, tdegjoj muzik, tpikturoj, ti bie pianos, dhe trri gjith diten freeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Tue Jul 29, 2008 12:16 pm

te degjoj muzik, te punoj gjate veres ( po vdes per ndonje pune ) te rri gjithe diten jasht me shoqerine, te shkoj ne el Razz:D etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Tue Jul 29, 2008 12:22 pm

Te flas ne msn me Fefen se di pse po eshte i vetmi me te cilin flas shume qe nga dita qe kemi fol,me ecen mhb dmth vaj e kenaqem:P edhe me kete lart qe perhere do shkrihemi te dyja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Tue Jul 29, 2008 12:25 pm

me paske perfshire edhe mua :D rrooooooooofsh edhe une flas me shum kenaqesi me ty se je vertet shum e mire :D te kam shshxh :D
gjithashtu kenaqesi kur flas edhe me dy shokun tim te ngusht fare qe e kam si vella, me njerin dhe me blue paradise :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Tue Jul 29, 2008 5:12 pm

Mars shkruajti:
Te flas ne msn me Fefen se di pse po eshte i vetmi me te cilin flas shume qe nga dita qe kemi fol,me ecen mhb dmth vaj e kenaqem:P edhe me kete lart qe perhere do shkrihemi te dyja :D

hihi
thnx
vlen dhe mu kjo gje
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 12:42 am

te luaj mos u nxeh ne ballkon me motren duke pire cola dhe duke ngrene patatina! :D
te rri duke fol ne msn deri naten vone,te bej udhetime.kaq me vine neper mend tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andi mema
Adoleshent
Adoleshent
andi mema


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:20 pm

eh te behem futbollist.me pelqejn aventurat,te shkoj jasht shqiperis saher te jet e mundur,te kem nje shoqeri te madhe gje qe e kam,me pelqen te ngjoj shume muzik.te flas ter diten e naten me njeriun e zemres-eh smarojn ka shume gjera qe me pelqejn-por them se i kam realizu te gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:38 pm

gjeja qe bej me kenaqesi keto kohe eshte puna se marr ca leke prandaj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:43 pm

kur zihem me ndonje e bej me kenaqesi!
se po me acarojn te gjith kto kohet e fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 33
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 8:01 pm

do te shetisja boten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Sponsored content

Dicka qe e beni me kenaqesi! Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dicka qe e beni me kenaqesi!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!
» kur ju kap 5minutshi cfare beni?
» me ndihmoni pak me dicka ju lutem..
» ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???
» ca beni kur jeni vetem ne shpi?????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: