Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcap17%ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcap29%ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcap31%ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcap23%ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
hot_spicy
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
Darkangel
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
angel boy
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
Child In Time
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
rapper_girl
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
Mars
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_lcapca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_voting_barca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???

Shko poshtė 
+15
Zhana
Child In Time
hot_spicy
don corleone
free spirit
Lacuna_Coil
Endi
vdekja_eshte_mundesia
Blue Paradise
rapper_girl
odise
bad boy
Venus
alex_anto
smart devil
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:29 pm

pppppppffffffffff varet nga gabimi nqs eshte i lehte them
1-sdo e perseris me:bounce:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:32 pm

ca te me nxjerri goja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:10 pm

Nuk eshte pytje qe mund t'i pergjigjesh saktesisht, se gabimet jane te ndryshme, per pasoje edhe justifikimet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:15 pm

te verteten :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:17 pm

nuk e bej mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 11:03 am

nuk e bej mo Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:59 am

se di vallaj, cte te vij ne mendje per momentin LaughingLaughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 12:01 pm

"O ma a e kupton ti qe jam e vogel e bej gabime sikur ti ke qen e ndershmja dheut ke pas msu shum!"
Dhe iki Razz
Kjo vlen kur sbej detyrat
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 12:04 pm

kurse un bej si e pafajshme,dhe bej qe faji im ti shkoj dikujt tjeter sepse si per shanc dalin ca fakte qe un dal e lame hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 12:07 pm

nuk nxjerr asnje justifikim,mundohem ti perballoj pasojat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 12:07 pm

S.A.M shkruajti:
"O ma a e kupton ti qe jam e vogel e bej gabime sikur ti ke qen e ndershmja dheut ke pas msu shum!"
Dhe iki Razz
Kjo vlen kur sbej detyrat
Laughing


hahahhahahahahhahaahahahahhaa
uh sa kaam qeeeeeeeesh Laughing Laughing :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 12:09 pm

rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
"O ma a e kupton ti qe jam e vogel e bej gabime sikur ti ke qen e ndershmja dheut ke pas msu shum!"
Dhe iki Razz
Kjo vlen kur sbej detyrat
Laughing


hahahhahahahahhahaahahahahhaa
uh sa kaam qeeeeeeeesh Laughing Laughing :gaga: :gaga:

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:54 pm

ca tme vi perpara!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:59 pm

marr free spirit ne tel dhe e gjen ajo justifikimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:02 pm

hiku ajo tani gabimi qe u be u be
ashtu e kishte dhon zoti ashtu u be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:11 pm

NUK E BERA UNA
PER DJALLIN
ishe nanji tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:15 pm

free spirit shkruajti:
NUK E BERA UNA
PER DJALLIN
ishe nanji tjeter

shif shif kjo.
sa her te kam then ,mos rri me Mrs perfect se te fut ne rrug te keqe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:25 pm

thjesht e pranoj e sigurohem mos e bej here tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 10:59 pm

don corleone shkruajti:
thjesht e pranoj e sigurohem mos e bej here tjeter

affraid affraid
e shuaj ne rrena hihi Razz:P:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 11:00 pm

varet se car gabimi kam ba ose po qe nenji gabim i vogel i fus nji aahuuuuuuuuu aty edhe iki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 11:04 pm

ueeeee cna merzitet tgjithe siqnerisht Mad
tregohuni re te sinqert se ska asgje mos na beni si te mir
pfffffffffff
ska asgje te thuash te verteten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 11:07 pm

rapper_girl shkruajti:
ueeeee cna merzitet tgjithe siqnerisht Mad
tregohuni re te sinqert se ska asgje mos na beni si te mir
pfffffffffff
ska asgje te thuash te verteten
pse un po genjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 2:31 pm

rrena nga lloje te ndryshme....boo as vete si besoj naiher si i gjej :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Sep 21, 2009 12:44 am

mbaj pergjegjesi per gabimet e mia,esht very mature
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1Mon Sep 21, 2009 3:30 pm

e bera ajo qe u be u be
per kte ato te shpis me quajn moskokecarese.....e jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???   ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dicka qe e beni me kenaqesi!
» sa e sa her arsyeja e ka gabim!!
» Mund ta gjeni ndryshimin midis dashurise dhe fiksimit????
» ca beni kur jeni vetem ne shpi?????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: