Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcap17%kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcap29%kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcap31%kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcap23%kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
hot_spicy
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
Darkangel
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
angel boy
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
Child In Time
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
rapper_girl
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
Mars
kur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_lcapkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_voting_barkur ju kap 5minutshi cfare beni? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur ju kap 5minutshi cfare beni?

Shko poshtė 
+27
Nightmare
anisa
alex_anto
elbasanlli-puro
Endi
hot_spicy
toni'world
Rej
bituku85
AURORA BOREALIS
Child In Time
Iron Snake
Emiljano palali
angel_wolf
Blue Paradise
Soldier Of Fortune
Realkatil
Mars
dead angel
odise
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
rapper_girl
SupergirL
total overdose1
play_boy
don corleone
31 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:50 pm

une? Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil shkaktoj termet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:54 pm

rraf cdo njeri qe me del perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 8:32 pm

Kendoj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 8:41 pm

kercej kot me kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 8:55 pm

kur me kap 5minutshi mua iki keq fare Razz:P
filloj e qesh me te madhe dhe sdi me ndalu hahahahahaha
pupuupu si behem Razz:P:P
jam e maaaaaadheee lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 8:57 pm

mundohem qe te mos e kaloj kte kufi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 8:59 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
mundohem qe te mos e kaloj kte kufi

hahahahahhahahha kot ky tani Razz:P
thuj mer cun tverteten Razz:D:D
ka lezet kur merr kot robi hihihihi un mbaroj per vete
vetem tme shihni lol!
hahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 9:01 pm

hahaha sa e forte dhe ti,e mir pra un hmmm heci ne kembe kot i bi el perqark ,du vetem te heci yyyyyyyy deri kur lodhem pastaj gjej nai lokal dhe ulem dhe pi (jo birra) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 1:05 am

ka 5 minutshe te ndryshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 6:24 pm

sipas ambientit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 6:28 pm

jo cfar bej por cfar sbej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 10:36 pm

Cfare sbej thuaj! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 10:39 pm

Pres te me kaloj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 11:25 pm

Pese minuteshi nuk te kap perhere njelloj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 8:03 pm

cfar nuk bej thoni me mir Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:30 pm

kap me shjelma njesin qendrore te pc , se me shum kur jam para pc acarohem kur ngec ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:33 pm

me shum nxehem me cel,dhe dnonjeher e sheh te fluturoj nga ballkoni.si alikopter apash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Emiljano palali
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 10
Mosha : 34
Vendndodhja : tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:41 pm

I thyej te tera me pjata, me filxhana ( shi ne plazh)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 35
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 11:43 am

Nuk bej asgje. Pothuajse asnje nuk me ka pare vertet te inatosur. Ne te tilla raste dhe jo vetem, mundohem te jem i ftohte dhe shumicen e rasteve te kem nje kontroll ekzemplar te nervave. Nuk kam qene ndonjehere gjaknxehte, dhe natyrisht nuk do filloj tani Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 12:18 pm

Iron Snake shkruajti:
Nuk bej asgje. Pothuajse asnje nuk me ka pare vertet te inatosur. Ne te tilla raste dhe jo vetem, mundohem te jem i ftohte dhe shumicen e rasteve te kem nje kontroll ekzemplar te nervave. Nuk kam qene ndonjehere gjaknxehte, dhe natyrisht nuk do filloj tani Cool

sa mir ti
po un e shkreta qe aq keq behem nga nervat sa ndonjeher smbaj mend ca kam then lol!
ah ai 5-minutshi im o zottt, e merr vesh gjith lagjia nga ulerimat, te shkretet at qe me dalin perpara Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 12:32 pm

mjer ai qe me del perpara,pop mua nuk me kap 5 minutshi po vetem 2 minutshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 6:18 pm

hehee megjithese me kap rralle 5 minutshi me kap keq fare nuk me flitet me goje............dhe ai qe me flet e peson.......ia kthej me te uleritura dhe britma..........dhe sharje(jo shum te keqija por mjaftojne per tu shfryre)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 6:24 pm

Iron Snake shkruajti:
Nuk bej asgje. Pothuajse asnje nuk me ka pare vertet te inatosur. Ne te tilla raste dhe jo vetem, mundohem te jem i ftohte dhe shumicen e rasteve te kem nje kontroll ekzemplar te nervave. Nuk kam qene ndonjehere gjaknxehte, dhe natyrisht nuk do filloj tani Cool

edhe une si puna e Iron Snake.. Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:05 pm

BUdalliqE....CA tjEter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:11 pm

un e kam cerek oresh.n.q.s jam ne klas i gjuj tabeles,ne shpi i gjuj deres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kur ju kap 5minutshi cfare beni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur ju kap 5minutshi cfare beni?   kur ju kap 5minutshi cfare beni? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur ju kap 5minutshi cfare beni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?
» Cfare Ju Plq Te Beni Ne Kohen E Lire..:P
» cfare beni kur vini nga shkolla.
» kur ju kap semundja grip cfare beni ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: