Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcap17%Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcap29%Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcap31%Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcap23%Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_lcapDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_voting_barDicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dicka qe e beni me kenaqesi!

Shko poshtė 
+42
Nightmare
Slash
NIKI
Glamours' Master
anisa
*...BE YOURSELF...*
Blue Paradise
doni
hot_spicy
123bla returns
Shpirti-pist
eni
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
Realkatil
play_boy
wooow
vagabondi_eri
mel-L
dead angel
cobain
odise
Mrs.perfect
total overdose1
ani
smart devil
bad boy
Venus
RioT
spartaku
andi mema
rapper_girl
Child In Time
Child Of Darkness
fefe_
Mars
Darkangel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
angel boy
Endi
46 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 11:40 am

fefe_ shkruajti:
kur zihem me ndonje e bej me kenaqesi!
se po me acarojn te gjith kto kohet e fundit

hehe edhe un vdes per kte Cool
si dhe te moderoj me nji forum, e bej me shum qef Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 8:26 pm

hmmm te mbush cel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 10:24 pm

te flas me lacunen e para punes, qe i qenka prish pc. Me ka marre malli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 12:24 am

Child In Time shkruajti:
fefe_ shkruajti:
kur zihem me ndonje e bej me kenaqesi!
se po me acarojn te gjith kto kohet e fundit

hehe edhe un vdes per kte Cool
si dhe te moderoj me nji forum, e bej me shum qef Smile


ja e gjeta 1 me nxjerr nervat qe jan mbledh gjith kto muaj pa u zene haha Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 2:52 pm

Te qesh, te kendoj e te kercej, te ha akullore, te dal me shoqet e ngushta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 2:54 pm

te flas me MARS ne msn edhe me RioT se kto te dyja i kam fixim, srri dot pak kto Smile

te puth Puthje Puthje te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 2:56 pm

rapper_girl shkruajti:
te flas me MARS ne msn edhe me RioT se kto te dyja i kam fixim, srri dot pak kto Smile

te puth Puthje Puthje te puth

E kam thene dhe une qe ne fillim kete gje,sa me ecen mhb me kete lart,jo per gje po shkrihemi duke qesh! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 3:00 pm

ju siper po na beni dhe ne te tjeret me qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andi mema
Adoleshent
Adoleshent
andi mema


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 1:59 pm

dicka qe bej me kenaqesi eshte kur dal me te dashuren ne nje vend shume romantik dhe kur luj futbool qe kam ndeshje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:00 pm

haj embelsira luj basket dhe rri ne net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:02 pm

rapper_girl shkruajti:
te flas me MARS ne msn edhe me RioT se kto te dyja i kam fixim, srri dot pak kto Smile

te puth Puthje Puthje te puth
Puthje
dicka qe bej me qejf,,,hmmmmm,,te flas me ato qe kam perzemer!! nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 4:23 pm

dicka qe e bej vertet me shshshhsuuuuuuuuuum qejf eshte te flas ne msn me S.O.F :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 4:25 pm

e njejta vlen edhe per mua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 5:35 pm

Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:24 pm

Ha buke dhe pi uje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:41 pm

te qesh me gjith shpirt, te bej muhabet me njerzit qe dua dhe qe gjenden te rock caffe dhe te degjoj muzik.
edhe kur takoj free spirit ose kur flas me solder of fortune ne msn (megjithse e kemi rralluar shum kte pune) ndjej kenqesi.
shkurt muhabeti kur kam kontakt me njerez qe i kam shuuuum xhan. ju du shum tgjithve Crying or Very sad te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:49 pm

te pikturoj,te shkoj ne alkimi,te flas me njerezit qe kam perzemer..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:52 pm

te dal mbasditeve, te bej xhiro me patina, te genjej cik Razz:P lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:55 pm

uuuuuu se harrova: edhe kur me tregon total overdose ndonje gje per te qeshur, ndonje histori ndjej kenaqesi. puuc

po kur flas me rapper, hahaha shkrihem tuj qesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:56 pm

hahahahahhaha o shtrig, o dreq o ca te te them un ty Razz lol
edhe un kenaqem kur flas me ty dhe me total overdose ne msn, o zot eshte imadh fare dreqi, me le pa fryme tu qesh hahahahhahahahahahhahahaha
do ju rrah te dyve ndo1 dite Razz lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:57 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uuuuuu se harrova: edhe kur me tregon total overdose ndonje gje per te qeshur, ndonje histori ndjej kenaqesi. puuc

po kur flas me rapper, hahaha shkrihem tuj qesh.

Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:58 pm

rapper_girl shkruajti:
hahahahahhaha o shtrig, o dreq o ca te te them un ty Razz lol
edhe un kenaqem kur flas me ty dhe me total overdose ne msn, o zot eshte imadh fare dreqi, me le pa fryme tu qesh hahahahhahahahahahhahahaha
do ju rrah te dyve ndo1 dite Razz lol

uuuaaa shtrig thot. po jam shtrig e mire moj. pastaj na duhen dhe ca goca dreq se jan ber tgjith te mira, engjell fare, leje leje. hahhaahaha Razz Razz tkam xhan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 8:18 pm

te puth dhe te perqafoj fort fareeeeee lacuna coil dhe free spirit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 8:28 pm

rapper_girl shkruajti:
hahahahahhaha o shtrig, o dreq o ca te te them un ty Razz lol
edhe un kenaqem kur flas me ty dhe me total overdose ne msn, o zot eshte imadh fare dreqi, me le pa fryme tu qesh hahahahhahahahahahhahahaha
do ju rrah te dyve ndo1 dite Razz lol

nuk ke shance me me rraf... Razz Razz
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 9:33 pm

ta kesh te sigurt rapper, megjithse ti e di me mire se une apo jo??? hahahaha.

puth fooort Mrs.prfect. o motla se ca ke kto dite ti zemer, nuk je mire jo do i them mamit qe je smure.. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dicka qe e beni me kenaqesi!   Dicka qe e beni me kenaqesi! - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dicka qe e beni me kenaqesi!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?!
» kur ju kap 5minutshi cfare beni?
» ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???
» ca beni kur jeni vetem ne shpi?????
» Cfare Ju Plq Te Beni Ne Kohen E Lire..:P

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: