Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcap17%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcap29%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcap31%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcap23%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
Darkangel
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
angel boy
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
Child In Time
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
Mars
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
+45
from_sweet_fire
the space
vajza trendy
honey_girl
NOTAMERS
The_snake
jona
all-star-girl
Dhuri
James Blunt
Smack-u El
odise
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
Blue Paradise
sweet_girl
Mrs.perfect
dj jero
anisa
G.I.T
Iron Snake
dead angel
total overdose1
E*G*I
Slash
Big_Boss
Child Of Darkness
Perfect Dad
Enny-Art
doni
vdekja_eshte_mundesia
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
Soldier Of Fortune
don corleone
hot_spicy
Glamours' Master
Lacuna_Coil
LaLuC-I
Child In Time
angel boy
49 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 8:41 pm

kristi morrison shkruajti:
ok ok ...............me fal.....................nuk e them mooooooo zemer..........

po mendoj dicka tani te te pershendes ty...........po ti spo me len rehat fare......

ok po kerkoj nje falje te madhe publike vecanerisht per ty..........sdo e vazhdoj me kete po te lutem un tani qe sa me shpejt te jete e mundur me hiqni nga ky forum se thjesht ideja po me......

sa te hyj administratori ne forum i them une.
flm per iden e kenges
shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 9:02 pm

pershendes melun me nazer berisha---pergjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 4:56 pm

pershendes melun me https://www.youtube.com/watch?v=Hefcnqe1bgQ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 4:58 pm

vdekjen me
inna-->hot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 1:39 pm

aaaarlin me GIVE IT TO ME RIGHT-MELANIE FIONA :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 1:42 pm

rroofsh..per ty rez dhe per sam SWEET ABOUT ME - GABRIELA CILMI :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 1:44 pm

x chit
Janis Joplin- Piece of my heart Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 1:50 pm

mos mprek tani..rrofsh
per ty Janis - Little Girl Blue :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 2:37 pm

Odeten Rezin dhe Arlin me Reamonn-Alright
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 2:46 pm

S.A.M shkruajti:
Odeten Rezin dhe Arlin me Reamonn-Alright
shum thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 19 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:16 pm

melun tim me..