Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcap17%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcap29%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcap31%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcap23%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
Darkangel
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
angel boy
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
Child In Time
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
Mars
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
+45
from_sweet_fire
the space
vajza trendy
honey_girl
NOTAMERS
The_snake
jona
all-star-girl
Dhuri
James Blunt
Smack-u El
odise
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
Blue Paradise
sweet_girl
Mrs.perfect
dj jero
anisa
G.I.T
Iron Snake
dead angel
total overdose1
E*G*I
Slash
Big_Boss
Child Of Darkness
Perfect Dad
Enny-Art
doni
vdekja_eshte_mundesia
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
Soldier Of Fortune
don corleone
hot_spicy
Glamours' Master
Lacuna_Coil
LaLuC-I
Child In Time
angel boy
49 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Wed Dec 09, 2009 4:30 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ooiii sa me pelq kjo kenga lart I love you

angel boy me ate kengen e voskopojoes apo ca esht ajo Razz

ue shum thnx ajo keng eshte superrrrrrrrrrrr....:D:D:D:D:D:D:D:D....
une te pershendes ty me kengen hmmmmmmmm se do ti dua une syckat e tua....serenate korcare :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Dec 17, 2009 12:44 am

peshndes te gjith antaret me kengen e tyre te preferuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhei
Adoleshent
Adoleshent
xhei


Female
Numri i postimeve : 10
Mosha : 29
Vendndodhja : Tropoj
Piket : 43
Data e regjistrimit : 17/12/2009

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Dec 18, 2009 12:35 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 7:57 pm

laqunen me bring me to life-evanescence Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:10 pm

thenkju thenkju po me falni pse qeshnii?// haahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:11 pm

kush po qesh mi??? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:25 pm

ke ven kte: Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:28 pm

phajde laqe hajde, i palke harru fare, po ajo eshte lol Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:36 pm

BUDALL,DHE LOL E QESHUR ESHT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
BUDALL,DHE LOL E QESHUR ESHT
epo nuk eshte e qeshur tamam, eshte tallese, e qeshur eshte kjo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:43 pm

ME FALNI PO PSE TALLENI???? :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:44 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ME FALNI PO PSE TALLENI???? :p
kot, per pershendetje Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1Tue Nov 16, 2010 11:03 pm

pershendes anetaret aktiv me kte keng super-seksi


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 37 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni antaret me nje kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 37 e 37Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37
 Similar topics
-
» Pershendesni antaret me nje kenge
» Pershendesni antaret qe keni perzemer
» Uroni antaret per ditelindje
» Sa kenge keni ne pc?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Pershendetje-
Kėrce tek: