Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kush ėshtė nė linjė Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcap17%Kush ėshtė nė linjė I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcap29%Kush ėshtė nė linjė I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcap31%Kush ėshtė nė linjė I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcap23%Kush ėshtė nė linjė I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
hot_spicy
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
Darkangel
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
angel boy
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
Child In Time
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
rapper_girl
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
Mars
Kush ėshtė nė linjė I_vote_lcapKush ėshtė nė linjė I_voting_barKush ėshtė nė linjė I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Adoleshentėt
IdentifikimiRifreskuar mėVenddodhja e forumit
Ka 0 anėtarė dhe 0 Pėrdorues tė fshehur nė linjė
.
Ka 4 vizitorė nė linjė
GoogleMon Oct 25, 2021 12:18 pmViewing the forum index
VizitorMon Oct 25, 2021 12:22 pmDuke parė kush ėshtė nė linjė
VizitorMon Oct 25, 2021 12:10 pmViewing the forum index
VizitorMon Oct 25, 2021 12:21 pmViewing the forum index
This data is based on users active over the past five minutes

Kėrce tek: