Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcap17%fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcap29%fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcap31%fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcap23%fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
hot_spicy
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
Darkangel
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
angel boy
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
Child In Time
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
Blue Paradise
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
rapper_girl
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
Mars
fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_lcapfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_voting_barfisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?

Shko poshtė 
+5
Slash
dj jero
Child In Time
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
9 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Empty
MesazhTitulli: fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes?   fisi maja :21 dhjetor (e premte) 2012 fundi i botes? Icon_minitime1Fri Jul 03, 2009 1:13 pm

Lidhur me pyetjen tonė se q`far mendojne per Vitin 2012 dhe fundin e
botės:
Marku nga Milano Prgjigjet:" Populli Maya ose kan qen gjenial… Ose tė
ardhur nga jashtė tokėsorėt (Aliena) ose ose Jezu Kirishta tė tėrė
universit, tė ardhur nga njė etni superiore nga kjo e jona pėr tė na
treguar rrugėn e vėrtet. Apo kush e di se q`far tjetėr, askush akoma
me kjartesi nuk di gjė, mbetet tė presim edhe 4 vite dhe tė shikojm
se q`far do tė ndodh?
Antonella: Eventet veq se kan filluar kriza ekonomike, financiare e
ka kapluar tėrė Botėn, unė mendoj se do tė ketė nje fillim tė ri,
fundi i eres sė naftes dhe fillimi i erės sė bicikletave?
Carlo: Mė pėlqen tė besoj se do tė kėtė njė fillim tė ri paqesor dhe
ku tė gjith do tė jemi tė barabart?
Sandra: Nuk besoj shum nė parashikime por edhe nėse do tė jetė fundi
i Botes do tė gėzohem sepse do tė jetė edhe fundi i hajnive dhe
kontrabandave politike ne tėrė Botėn…

Parashikimet dhe predigatorėt Maya nuk precizojn fundin e Botės por
njė fillim tė ri tė paqės, harmonis dhe lumturis, mirpo fillimi i ri
mund tė jetė edhe nė njė botė tė re ajo e amshimit, duke ju referuar
edhe librit tonė tė shenjėt Kur-anit qė ditėn e xhuma do tė vije
kiameti… "Dita mė e mir nė tė cilėn lind dielli ėshtė dita e xhumasė,
atė ditė ėshtė kriuar Ademi (Adami), atė ditė ėshtė future nė Xhenet,
atė ditė ėshtė nxjerrur prej Xheneti, atė ditė ka vdekur, dhe atė
ditė do bėhet Kiameti" thot Muhamedi a.s. nė hadithin e tij.

Sidoqoft deri nė vitin 2012 mungojn vetėm pak vite, pėr ta zbuluar
sekretin e kėtyre parashikimeve antike mjafton tė presim, dhe tė
shpresojm se Nostradamusi dhe Predigatoret antik Maya kishin tė drejt
nė thėnien : "Do tė na pres njė epok e paqės dhe lumturis".