Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
21dhjetor 2012 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
21dhjetor 2012 I_vote_lcap17%21dhjetor 2012 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
21dhjetor 2012 I_vote_lcap29%21dhjetor 2012 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
21dhjetor 2012 I_vote_lcap31%21dhjetor 2012 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
21dhjetor 2012 I_vote_lcap23%21dhjetor 2012 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
hot_spicy
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
Darkangel
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
angel boy
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
Child In Time
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
Blue Paradise
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
rapper_girl
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
Mars
21dhjetor 2012 I_vote_lcap21dhjetor 2012 I_voting_bar21dhjetor 2012 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 21dhjetor 2012

Shko poshtė 
+2
Big_Boss
ida94
6 posters
AutoriMesazh
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

21dhjetor 2012 Empty
MesazhTitulli: 21dhjetor 2012   21dhjetor 2012 Icon_minitime1Wed Jan 06, 2010 8:37 pm

te gjith besoj se keni degjuar per 21 dhjetorin e 2012 e cila perkufizohet ndryshe me fjalen fundi i botes.nostradamuas nje nga parashikuesit me te mire te problemeve dhe ngjarjeve me rendesi te botes sone ka then se e 21 dhjetor 2012 do te vi fundi i botes.Si mendoni ju mund te ndodh apo jo???????? pale I love lifeeeee...........hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

21dhjetor 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: 21dhjetor 2012   21dhjetor 2012 Icon_minitime1Thu Jan 07, 2010 1:08 pm

ik mi lali ca jan kto tema koti qe hapni...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

21dhjetor 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: 21dhjetor 2012   21dhjetor 2012 Icon_minitime1Thu Jan 07, 2010 2:50 pm

thone qe eshte e vertet...te presimmm..ishalla po mbijetojme Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

21dhjetor 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: 21dhjetor 2012   21dhjetor 2012 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 4:33 pm

eee ishalla ashtu hope te gjith.po vetem 1/3 e botes do te mbijetoj urojme te bejme pjes ne ekte 1/3 .dhe gjithashtu keta 1/3 i pret nje e ardhme e mbrekullushme. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

21dhjetor 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: 21dhjetor 2012   21dhjetor 2012 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 7:35 pm

nuk permbyset bota jo. mund te ndodh dicka e paparashikueshme po qe te permyset ska shance Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

21dhjetor 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: 21dhjetor 2012   21dhjetor 2012 Icon_minitime1Sat Jan 09, 2010 6:56 pm

po na ankoheni ne per 2012 e Razz

tema zhvendoset

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

21dhjetor 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: 21dhjetor 2012   21dhjetor 2012 Icon_minitime1Thu Jun 17, 2010 3:41 pm

nga njera ane them se seshte e vertete por duke pasur parasysh studimet qe jane bere te bejne te besosh qe kjo date do jete fundi per ne Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

21dhjetor 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: 21dhjetor 2012   21dhjetor 2012 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
21dhjetor 2012
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: