Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Te zbatitemi sebashku Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcap17%Te zbatitemi sebashku I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcap29%Te zbatitemi sebashku I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcap31%Te zbatitemi sebashku I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcap23%Te zbatitemi sebashku I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
hot_spicy
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
Darkangel
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
angel boy
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
Child In Time
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
Blue Paradise
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
rapper_girl
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
Mars
Te zbatitemi sebashku I_vote_lcapTe zbatitemi sebashku I_voting_barTe zbatitemi sebashku I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
June 2022
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Te zbatitemi sebashku

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Lojra argetuese nga me te ndryshmet dhe te larmishmet
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
6016283Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Te zbatitemi sebashku Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur