Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Lojra Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Lojra Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Lojra Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Lojra Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Lojra Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Lojra Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Lojra Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Lojra Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Lojra Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Lojra I_vote_lcap17%Lojra I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Lojra I_vote_lcap29%Lojra I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Lojra I_vote_lcap31%Lojra I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Lojra I_vote_lcap23%Lojra I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
hot_spicy
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
Darkangel
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
angel boy
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
Child In Time
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
Blue Paradise
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
rapper_girl
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
Mars
Lojra I_vote_lcapLojra I_voting_barLojra I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 17, 18]
436Darkangel12036Mon Jun 22, 2015 4:50 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
190SiNdI8337Sun Oct 02, 2011 6:07 pm
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
131Soldier Of Fortune5004Mon Aug 29, 2011 3:06 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 4H_boy3541731Thu Aug 11, 2011 12:49 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 12, 13]
318dead angel10977Sat Oct 23, 2010 2:44 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
63angel star3385Thu Sep 30, 2010 1:23 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 26, 27]
672RioT12009Sat Jun 26, 2010 11:30 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 28, 29]
700Soldier Of Fortune11935Fri Jun 25, 2010 5:22 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 18, 19]
454vdekja_eshte_mundesia11541Thu Jun 03, 2010 10:01 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
144RioT4986Tue Jun 01, 2010 9:08 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 18, 19]
473Darkangel10784Tue Jun 01, 2010 8:44 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 16, 17]
422RioT11277Sat May 29, 2010 6:15 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 15, 16]
389RioT10567Sat May 29, 2010 6:11 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
129RioT4621Sat May 29, 2010 6:07 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
55Five2850Sat May 29, 2010 6:02 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 11, 12]
297RioT9014Sat May 29, 2010 6:00 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 31, 32]
790vdekja_eshte_mundesia12273Thu May 27, 2010 7:52 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
63vdekja_eshte_mundesia2676Fri Mar 12, 2010 11:29 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 5smart devil833Sat Feb 27, 2010 1:33 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel12494Sat Jan 09, 2010 4:01 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel12703Fri Aug 28, 2009 6:15 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 40, 41]
1001Soldier Of Fortune12604Wed Aug 26, 2009 8:43 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 8, 9]
222RioT7018Mon Aug 24, 2009 12:25 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 21, 22]
525angel boy11584Mon Aug 17, 2009 8:44 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel12644Sun Aug 09, 2009 1:38 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 21, 22]
534RioT11281Thu Aug 06, 2009 9:24 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 0hot_spicy711Thu Aug 06, 2009 8:11 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
98Blue Paradise3951Thu Aug 06, 2009 11:36 am
Mrs.perfect Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
45hot_spicy3117Mon Aug 03, 2009 11:24 am
LEADER Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel12693Tue Jul 28, 2009 6:56 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
127RioT4380Sat Jul 25, 2009 9:03 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 23, 24]
594rapper_girl11774Sat Jul 25, 2009 8:44 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 23angel boy3510Sat Jul 25, 2009 7:36 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 19The_Sentinel3763Sat Jul 25, 2009 5:05 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 16angel boy1456Sat Jul 25, 2009 5:01 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
28vdekja_eshte_mundesia1577Sat Jul 25, 2009 4:49 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 9don corleone8784Sat Jul 25, 2009 4:47 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
120RioT4092Sat Jul 25, 2009 4:45 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 10, 11]
261RioT7001Sat Jul 25, 2009 4:39 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 3hot_spicy1204Sat Jul 25, 2009 4:24 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 12dj jero801Sat Jul 25, 2009 3:52 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 19vdekja_eshte_mundesia1496Sat Jul 25, 2009 3:42 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
95hot_spicy5153Sat Jul 25, 2009 3:28 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 14, 15]
354Soldier Of Fortune8000Sat Jul 25, 2009 3:19 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
123RioT4171Sat Jul 25, 2009 3:17 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990Darkangel12555Mon Jul 20, 2009 1:40 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
68Darkangel3784Tue Jul 07, 2009 11:49 am
Ridik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 8, 9]
209Soldier Of Fortune6569Sat Jul 04, 2009 10:25 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
50Blue Paradise2425Thu Jul 02, 2009 8:28 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLojra Empty 13angel boy1514Sun Jun 28, 2009 9:22 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
E rendesishme E rendesishme
Global announcement Global announcement
Kryesore Kryesore