Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcap17%Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcap29%Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcap31%Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcap23%Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Pytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_lcapPytje te cuditshme - Faqe 6 I_voting_barPytje te cuditshme - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pytje te cuditshme

Shko poshtė 
+27
barbi-kinezja
123bla returns
Enny-Art
Soldier Of Fortune
stellina
hot_spicy
amy hyuuga
wooow
total overdose1
dead angel
odise
angel_wolf
fefe_
Endi
Blue Paradise
angel boy
dj jero
Lacuna_Coil
Child In Time
play_boy
aurel_m131
vdekja_eshte_mundesia
alex_anto
bad boy
smart devil
Darkangel
RioT
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pytje te cuditshme - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje te cuditshme   Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 11:27 pm

jo jasht teme plz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pytje te cuditshme - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje te cuditshme   Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 1:40 pm

pse mua me pelqen qe ti "acaroj" njerezit ?? lol!
ps: xheni duhet ta dij pgj Wink

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pytje te cuditshme - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje te cuditshme   Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 1:49 pm

ehh ti do ca duartrokitje n'surrat Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pytje te cuditshme - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pytje te cuditshme - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje te cuditshme   Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 29, 2009 12:28 pm

pse kjo thot qe un dua ca :duartrokitje: n'surrat??? Suspect

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Pytje te cuditshme - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje te cuditshme   Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1Sat May 29, 2010 6:07 pm

pse duhet te egzistoje egoizmi....???....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pytje te cuditshme - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje te cuditshme   Pytje te cuditshme - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pytje te cuditshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: