Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcap17%cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcap29%cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcap31%cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcap23%cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
hot_spicy
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
Darkangel
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
angel boy
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
Child In Time
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
rapper_girl
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
Mars
cila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_lcapcila pytje ju bezdis me shum?? I_voting_barcila pytje ju bezdis me shum?? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cila pytje ju bezdis me shum??

Shko poshtė 
+24
Nightmare
sweet_girl
Child Of Darkness
Slash
Child In Time
elbasanlli-puro
hot_spicy
bituku85
Rej
toni'world
Lacuna_Coil
rapper_girl
Mars
metallica_death
angel_wolf
RioT
wooow
mel-L
ani
odise
fefe_
dead angel
metalhead
vdekja_eshte_mundesia
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 3:36 pm

mua me bezdis pyetja cfar po mendon?? e urrej si pytje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metalhead
Adoleshent
Adoleshent
metalhead


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 33
Vendndodhja : vlore
Hobi : kitara,bateria,cigarja
Koha e lire : bredh
Piket : 0
Data e regjistrimit : 10/10/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 3:37 pm

pse vishesh keshtu??????ose pse te pelqen metali????????/i kill you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 4:05 pm

pse je kaq e brisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 4:49 pm

sme bezdis ndonje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 7:34 pm

pse ben gjithmon ca te thot koka jote!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 7:35 pm

ke mesuar per sot???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 7:42 pm

po deshe mos meso se nuk ha buke per nji jave hahahahahahahaha SHAKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 5:19 pm

kjo pyetje, cila pyetje ju bezdis me shume?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 10:10 pm

cfare po mendon?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 2:23 pm

cfare po ben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 2:34 pm

car i pelqen metalit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 2:48 pm

mel-L shkruajti:
kjo pyetje, cila pyetje ju bezdis me shume?
hahahhahha sa kam qesh Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 2:50 pm

ku po iken,me acaron keq fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 9:55 pm

pse kam lindur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 11:06 pm

RioT shkruajti:
mel-L shkruajti:
kjo pyetje, cila pyetje ju bezdis me shume?
hahahhahha sa kam qesh Laughing Laughing Laughing

hahahah dhe une para se ta hapja kete temen kete pergj do thoja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 1:15 pm

e ke humbur virgjerin...esht pytja qe urrej me sh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 1:17 pm

pse nuk ke ardh ne shkoll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 4:59 pm

ku do shkosh
ose e ke mare .........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:00 pm

ku je.dhe ku do shkosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:50 pm

nuk eshte se me bezdis si pyetje por thjesht skam nerva te sqaroj kur me pyesin : pse je e merzitur ? ka shume pergjigje kjo pyetje pasi ka dhe gjera personale qe sdua tu pergjigjem gjera te cilat me merzisin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 8:25 pm

si e bere provimin? spaske dal mire me duket--nga prindi femer Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 6:09 pm

pse s'shkon ne kursin e fizikes ? - nga prindri femer Mad
ca notash ke marr ? - nga prindri femer
mos ke ndonje gje ti me ate ee ? - nga disa rob (kjo pyetje me behet pasi kane vene re qe un bej shume per nje shok pff sa me acarojne Mad )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 6:17 pm

ce notash ke marr ?
si shkoi shkolla?
kur ke kurs? etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 6:20 pm

Hahahhaha!!!!Kte KaM dHE uN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 7:53 pm

he ...SHkolla mIR?Mir me Nota?HHEEEE po mson na1 cik???boooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cila pytje ju bezdis me shum?? Empty
MesazhTitulli: Re: cila pytje ju bezdis me shum??   cila pytje ju bezdis me shum?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cila pytje ju bezdis me shum??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» si do ta quanit nje njeri qe ju bezdis?
» 1 pytje
» Cila tradheti falet? Perse?
» pytje filozofike
» per ca harxhoni me shum lek ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: