Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pytje filozofike Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pytje filozofike Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pytje filozofike Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pytje filozofike Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pytje filozofike Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pytje filozofike Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pytje filozofike Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pytje filozofike Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pytje filozofike Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pytje filozofike I_vote_lcap17%pytje filozofike I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pytje filozofike I_vote_lcap29%pytje filozofike I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pytje filozofike I_vote_lcap31%pytje filozofike I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pytje filozofike I_vote_lcap23%pytje filozofike I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
hot_spicy
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
Darkangel
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
angel boy
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
Child In Time
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
Blue Paradise
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
rapper_girl
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
Mars
pytje filozofike I_vote_lcappytje filozofike I_voting_barpytje filozofike I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pytje filozofike

Shko poshtė 
+2
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
6 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:22 pm

Jane dy kriminele, krimineli 1 dhe krimineli 2.
Krimineli 1 vret kriminelin 2
Cili nga te dy eshte me pozitiv 1 apo 2?


un mendoj meqe pyetja eshte kush eshte ma pozitiv,un do te thoja se krimineli 1 eshte me pozitiv,edhe pse sapo e ka bere nje krim (ka vra kriminelin 2 Smile.Kjo sepse nese shihet ma larg,tani do te kemi vetem nje kriminel, fal kriminelit 1.

diskutoni mbi kte argument dhe beni ju pytje te tjera qe te ket bashkbisedim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:25 pm

nga me te keqite.krimineli i 1 eshte me i miri.por a dhe legen se ja futi shokut mrapa kraheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:26 pm

jo jo nuk ka te bej me kte,nuk jan shok,merren te ndar.dmth perballet dy kriminele
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:28 pm

po ndajne te dy nje status jane krminel.eshte i soj sikur te jene cuna lagje, :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:30 pm

nuk eshte nje pergjigje filozofike kjo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:32 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nuk eshte nje pergjigje filozofike kjo Razz
po pertoj ti hy atij mhb kshu qe i rash shkurt.Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:34 pm

ok ok :D ti lem rradh te tjerve pra :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 10:03 pm

sa e lodhni trurin Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pytje filozofike Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 10:16 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
sa e lodhni trurin Laughing
Shif ky Shif ky un se lodh fare shi ca pergj kam dhen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 2:52 pm

ai qe vret edhe tjetrin eshte me mire se heq nji mbeturine te shoqerise por nga ana tjeter kryen edhe vete nje krim kshuqe te dy aty aty jane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 5:02 pm

a vdes njeriu kur fillon te jetoje me kujtime ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 5:09 pm

a vdesin enderrimet kur njeriu i realizon endrrat? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 5:10 pm

perderi sa kan qen enderrime dge me pas jan realizuar nuk vdesin ato ngjallen :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 6:05 pm

sjam tip qe jetoj me endrra,jam me kemb ne tok dhe kjo pytje se si mduket Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pytje filozofike Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 7:04 pm

krimineli i 1 sepse ka bere qe ne bote te ekzistoje nje kriminel me pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 8:33 pm

Ne nje mbledhje jane te ftuar 100 biznesmen.
Sa duarshtrengime do te kemi ?

nuk esht shum filozofike esht me shum llogjike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 8:38 pm

5050 * 2= 11000 sepse Takohen 2 here: kur vijne dhe kur ikin pra 5500 duarshtrengime kur takohen dhe 5050 duarshrengime kur ikin.

i pari do takoje 99 veta ( pra te gjithe pervec vetes)

i dyti do takoje 98 veta ( pra te gjithe pervec vetes dhe te parit (se e takoje njehere))

i treti do takoje 97 veta e keshtu me radhe

i 99 do takoje vetem njerin

i 100 asnje

(50 * 100 + 50 ) * 2=10100 Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 8:40 pm

po shejtanee kjo esht pergjigja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 2:01 pm

CILA ESHTE E KUNDERTA E JETES?
VDEKJA APO INDEFERENCA.....
KAM LEXUAR DIKU SE E KUNDERTA E JETES SUPOZOHET TE JETE INDIFERENCA....
A ESHTE E VERTETE SE NESE TE TJ JANE TOTALISHT INDIFERENT NDAJ TEJE MUND TE JESH SI TE PERJETOSH TE KUNDERTEN E JETES?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 1:22 pm

sidoqofte enderrimet nuk vdesin kurre i lene vendin te tjerave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 1:23 pm

sa per kriminelet asnjeri nuk eshte pozitiv ne kuptimin e mirefillte te fjales
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 10:43 pm

Teme filozofike Exclamation Exclamation Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 9:39 pm

Nese njeriu evoloi nga majmuni, atehere pse kemi ende majmune sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 10:17 pm

dmth qe njeriu spaska evolu nga majmuni

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pytje filozofike Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:10 pm

ee vertet...goxha interesante kjo pyetja... Exclamation une per momentin skam pergjigje silent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
pytje filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: pytje filozofike   pytje filozofike Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pytje filozofike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Filozofia-
Kėrce tek: