Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
1 pytje Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
1 pytje Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
1 pytje Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
1 pytje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
1 pytje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
1 pytje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
1 pytje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
1 pytje Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
1 pytje Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
1 pytje I_vote_lcap17%1 pytje I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
1 pytje I_vote_lcap29%1 pytje I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
1 pytje I_vote_lcap31%1 pytje I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
1 pytje I_vote_lcap23%1 pytje I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
hot_spicy
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
Darkangel
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
angel boy
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
Child In Time
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
Blue Paradise
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
Child Of Darkness
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
rapper_girl
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
Mars
1 pytje I_vote_lcap1 pytje I_voting_bar1 pytje I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 1 pytje

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
heart love
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 28
Vendndodhja : albania
Hobi : patinazhi,noti
Koha e lire : interneriii,roman
Piket : 253
Data e regjistrimit : 13/03/2010

1 pytje Empty
MesazhTitulli: 1 pytje   1 pytje Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 9:57 pm

kush ajo krijes e cila ecen me 4 kemb ne mengjes me 32 ne mesdit dhe me 3 ne dark? 1 pytje Icon_exclaim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

1 pytje Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pytje   1 pytje Icon_minitime1Sat Mar 27, 2010 10:17 pm

confused interesante si pytje po sja kam idene kush do jete confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
e vogla
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 28
Vendndodhja : kosov
Hobi : leximi
Piket : 20
Data e regjistrimit : 27/03/2010

1 pytje Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pytje   1 pytje Icon_minitime1Sat Mar 27, 2010 11:36 pm

hahaha qfar pytje interesoon na trego pra se na un fiksim ta dim Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

1 pytje Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pytje   1 pytje Icon_minitime1Thu Apr 01, 2010 6:09 pm

nuk e di dhe s'po lodhem shume te mendohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

1 pytje Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pytje   1 pytje Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
1 pytje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pytje te cuditshme
» pytje filozofike
» cila pytje ju bezdis me shum??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: