Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcap17%e bej une me magji hahahaha I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcap29%e bej une me magji hahahaha I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcap31%e bej une me magji hahahaha I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcap23%e bej une me magji hahahaha I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
hot_spicy
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
Darkangel
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
angel boy
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
Child In Time
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
Blue Paradise
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
Child Of Darkness
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
rapper_girl
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
Mars
e bej une me magji hahahaha I_vote_lcape bej une me magji hahahaha I_voting_bare bej une me magji hahahaha I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 e bej une me magji hahahaha

Shko poshtė 
+5
Darkangel
RioT
Mars
dead angel
angel boy
9 posters
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 4:08 pm

http://www.xenini.com/magjia


bejeni kete loje se eshte e bukur ...
1. Paramendoje njė numer dyshifror (pershembull: 54)
2. Zbriteni prej atij numrit, numrat cilet e perbejnė (pershembull: 54 - 5 - 4 = 45)
3. Rezulltatin shife nė tabel dhe mbaje n`mend simbolin afer tij.
mos harroni mbaje mend germen qe ka perbri ai numer...dhe kiloni tek katrori..
ne ate moment del germa qe mendoni ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 4:28 pm

e provoj ndonjeri re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 4:51 pm

nuk e kuptoj nga fundi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:38 pm

shife ta shpjegoj une....
do mendosh nje nr dhe do ti heqesh numrat tek e tek...prsh mendove 54 ktij numri hiqe (54-5-4)qe del 45..pastaj tek numri 45 ne tabelle shiko se cfare shkronje eshte dhe klik tek ai kuadrati..
pastaj direkt tek kuadrati del shkronja qe ishte ne tabele
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:39 pm

Do e bej une kete po nsr edhe ate me nervat se sot vajti vone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:41 pm

pse nuk e ben tani..nuk te ha shume kohe sidomos kjo loja ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:53 pm

Jam si e lodhur e sme punon mendja Razz kurse ajo tj sepse eshtye me zhurme dhe zgjoj komshinjte! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:56 pm

ok mi ok si te dush..se kjo ska nanji shkenc te madhe..po beje neser varja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:09 am

nuk me del
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:11 am

ua si del kjoooooooo?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:12 am

nai her del nai her sdel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:54 pm

un se marr vesh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 12:45 pm

Darkangel shkruajti:
un se marr vesh fare
hahahahah ne fillim as un Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 6:19 pm

RioT shkruajti:
Darkangel shkruajti:
un se marr vesh fare
hahahahah ne fillim as un Laughing Laughing Laughing

po tani e kuptove moj...e shef si del gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 6:52 pm

angel boy shkruajti:
RioT shkruajti:
Darkangel shkruajti:
un se marr vesh fare
hahahahah ne fillim as un Laughing Laughing Laughing

po tani e kuptove moj...e shef si del gjithmone
nuk del gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 6:52 pm

RioT shkruajti:
angel boy shkruajti:
RioT shkruajti:
Darkangel shkruajti:
un se marr vesh fare
hahahahah ne fillim as un Laughing Laughing Laughing

po tani e kuptove moj...e shef si del gjithmone
nuk del gjithmon

gjithmone del moj.,,ja provoje prap...
eshte e sigurt qe nuk i ben zbritjet mire ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 7:44 pm

uueee une sot e bera se nuk kisha durim dit tjera dhe funksjonoi. iiii mami po si behet mer vlla se ma hoqi trurin. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
e bej une me magji hahahaha Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:29 pm

Ueee ca fiksejshen Laughing Edhe une tani e bera!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 1:01 am

hahahahha po te fiksonheni pak do e zbuloni sekretin...
mua me eshte dashur 4 minuta per ta zbuluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 10:59 am

ueee sa e lezetshme kjo
po me duket qe ato shkronjat ndryshoj sa her e ben lojen
scratch
esht nje diagonale aty qe e ka shkronjen njesoj edhe cdo nr te marrim dhe ti zbresim del nr qe esht brenda diagonales qe ka te njejten shkrojn.ky est sekreti cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 4:25 pm

Blue Paradise shkruajti:
ueee sa e lezetshme kjo
po me duket qe ato shkronjat ndryshoj sa her e ben lojen
scratch
esht nje diagonale aty qe e ka shkronjen njesoj edhe cdo nr te marrim dhe ti zbresim del nr qe esht brenda diagonales qe ka te njejten shkrojn.ky est sekreti cheers
:duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 3:10 pm

e habitshme...........tre here e bera tre here ma gjetiii... Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 7:32 pm

Shocked Shocked Shocked

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 7:36 pm

e kapa... perfundimi yne del gjithmon shumefish i 9 dhe te gjith shumfishat e 9 kan te njejten shkronje ne tabel.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

e bej une me magji hahahaha Empty
MesazhTitulli: Re: e bej une me magji hahahaha   e bej une me magji hahahaha Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
e bej une me magji hahahaha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» magji

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: