Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
magji Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
magji Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
magji Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
magji Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
magji Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
magji Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
magji Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
magji Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
magji Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
magji I_vote_lcap17%magji I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
magji I_vote_lcap29%magji I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
magji I_vote_lcap31%magji I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
magji I_vote_lcap23%magji I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
hot_spicy
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
Darkangel
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
angel boy
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
Child In Time
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
Blue Paradise
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
Child Of Darkness
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
rapper_girl
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
Mars
magji I_vote_lcapmagji I_voting_barmagji I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 magji

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

magji Empty
MesazhTitulli: magji   magji Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 4:25 pm

edhe une mund te bej nje magjime matematiken.........eshte e lehte..mund te kete dhe nga ata qe mun ta dine
provoni:
mendoni nje numer cfaredo lloj vetem zero jo
ketij numri shtojini edhe aq sa menduat(psh menduat 4 duhet ti shtoni edhe 4 me nje fjale numrin qe menduat shtojeni prape)
shumezohe me 3
pjestohe me numrin qe mendove ne fillim fare


te doli 6
jam i modh
huahauhaauhauhauah
mund tju bej dhe te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 4:27 pm

haha ket e dija une//une nuk po tallem re ..pse hap teka koti...
a do tet postoj ca iluzione optike ty qe tet iki truni..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 4:28 pm

kam une te te iki mendja
ja do ti postoj ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 3:38 pm

shikojini videot e ktij tipit do tju lere pa mend,kam marr vetem nje per tjua treguar

https://www.youtube.com/watch?v=ZEXTN3aBCPs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 3:54 pm

aman criss angelit i jan zbuluar trecereku i trukeve te tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:02 pm

me thuaj nje truk te tij ,psh si e ben ate qe fluturon?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 8:18 pm

ah sikur te dija te beja magjija
i ndryshoa notat i baja simas qefit tim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 8:26 pm

mendjen te notat er ke ti re cun!! hahahahaha gjynaf i shkreti

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
magji Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 8:31 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
mendjen te notat er ke ti re cun!! hahahahaha gjynaf i shkretipo qe te na dalin mir me(qe mos ngelim)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 11:40 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
me thuaj nje truk te tij ,psh si e ben ate qe fluturon?
mjeshter shiko ne you tube me emrin...iluzion revealed criss angel :D :D dhe do ti kuptosh gjith truket e tij :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 3:19 pm

magjia nuk ekziston
jane te gjitha iluzione.. Laughing
por kto te fundit ne kto video qeken uhhh....krejtesisht te habitshmeee Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 3:22 pm

sa mire..... :D :D :D
kto videot paskan dhe zbulimin e trukut pastaj....hihihihi Laughing Laughing Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=8fX-J6Xs5aY&NR=1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

magji Empty
MesazhTitulli: Re: magji   magji Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
magji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» e bej une me magji hahahaha

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: