Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Lufta nukleare Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Lufta nukleare Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Lufta nukleare Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Lufta nukleare Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Lufta nukleare Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Lufta nukleare Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Lufta nukleare Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Lufta nukleare Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Lufta nukleare Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Lufta nukleare I_vote_lcap17%Lufta nukleare I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Lufta nukleare I_vote_lcap29%Lufta nukleare I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Lufta nukleare I_vote_lcap31%Lufta nukleare I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Lufta nukleare I_vote_lcap23%Lufta nukleare I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
hot_spicy
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
Darkangel
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
angel boy
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
Child In Time
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
Blue Paradise
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
rapper_girl
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
Mars
Lufta nukleare I_vote_lcapLufta nukleare I_voting_barLufta nukleare I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Lufta nukleare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Lufta nukleare Empty
MesazhTitulli: Lufta nukleare   Lufta nukleare Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 8:11 pm

Lufta nukleare...
Me kujtohen para 2 viteve kam qene ne nje trajnim me nje organizate jo qeveritare KCIC dhe me kujtohet nje ushtrim qe e patem bere...e vendosa qe ta shpalosi ate para juve...Besoj qe eshte shume i mire...
Ushtrimi ka te beje me nje lufte nukleare dhe prej gjithe botes kane shpetuar 10 persona...Qe te jetojne te gjithė eshte e pamundshme per shkak te kushteve jo te mira te jeteses...Nese ju jeni personi qe do te vendosni cilet jane 5 personat qe mund ta vazhdojne jeten pra te jetojne...
Ja te 10 personat:
1.Nje hacker(femer)
2.Nje jurist
3.Nje grua shtatzene
4.Nje kotabilist(bashkeshorti i gruas shtatezene)
5.Nje muzikant
6.Nje atlet i njohur
7.Nje fizikant
8.Nje mesues(femer)
9.Nje doktor
10.Nje klerik fetar

Edhe nje herė po e perseris duhet te zgjidhni 5 persona jo me shumė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lufta nukleare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: