Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sepse,,dhe pse Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sepse,,dhe pse I_vote_lcap17%sepse,,dhe pse I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sepse,,dhe pse I_vote_lcap29%sepse,,dhe pse I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sepse,,dhe pse I_vote_lcap31%sepse,,dhe pse I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sepse,,dhe pse I_vote_lcap23%sepse,,dhe pse I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
hot_spicy
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
Darkangel
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
angel boy
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
Child In Time
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
Blue Paradise
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
rapper_girl
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
Mars
sepse,,dhe pse I_vote_lcapsepse,,dhe pse I_voting_barsepse,,dhe pse I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sepse,,dhe pse

Shko poshtė 
+20
Mrs.perfect
angel boy
vagabondi_eri
odise
Lacuna_Coil
bad boy
dead angel
doni
dj jero
Blue Paradise
rapper_girl
Darkangel
smart devil
S.A.M--->2
Child Of Darkness
fefe_
Endi
Mars
SupergirL
RioT
24 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:04 pm

kjo tem esht kshu,,un do bej nje pytje fillimisht,,antari posht meje do pergjigjet me sepse dhe gjithashtu do bej nje pytje me pse per antarin tjeter
QARTE?

pse spo e shtyj dot kohen hic?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:05 pm

sepse nuk shtyhet eshte e merzitshme

pse po me acron ky angel boy ne qofte kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:06 pm

sepse ashtu e ka tipin
pse po me pelqen kjo tema?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:07 pm

sepse e hape ti Razz
Pse nuk kenaqeni o njerez po ziheni kot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:11 pm

sepse eshte dite sherri Razz
pse nuk ia fut nai grusht nai njonit? Razz Razz Razz Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:12 pm

sepse skam asnje perpara

pse nuk kam asnje pepara se do e kisha rraf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:14 pm

Sepse je ne shtepi
pse u hap kjo teme?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:16 pm

sepse kot
pse nuk te pelqen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:18 pm

sdi si te pergj me sepse se me pelq sh
pse mendove keshtu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:21 pm

sepse thash ngaqe esht nje tem me "pse"
pse po me krruhet syu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:24 pm

Sepse do tkete hy ndonje gje ne sy
Pse po shkruajme vetem ne te dyja ketu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:26 pm

sepse pertojn te tjeret
pse ke kaq sh postime'?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:34 pm

sepse jane antaret sh aktiv
pse ka vap sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:35 pm

Sepse eshte gusht
Pse serdhi Kosova ne stervitje sot? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:46 pm

sepse nuk e njof
pse kaq qetsi knej?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:38 am

sepse spo shkrun njeri
pse ka alegron un sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:40 am

Sepse ka dhe dite te tilla!
Pse me duhet te iki? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:41 am

sepse do hy motra lol

pse ska yje ne qiell?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:41 am

sepse do hy grup im hahahah
pse ska njeri te msn ime?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:42 am

Sepse i kane mbulu rete!
Pse e gjeti ky lart? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:43 am

sepse ka 2 jav qe ndodh cdo nat e njejta gje lol

pse kjo lart ska lexu akoma deri sot ? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:50 am

sepse rri sh ne net
pse un rri deri vone ne msn??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:51 am

sepse te pelq
pse kjo siper se ka ndrru akoma foton?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:52 am

se me pelqen :D
pse kjo siper po rri deri kaq vone??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:53 am

sepse kam van bast me fefen
pse nuk hyn ne msn ti te bejm nje dor mhb?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sepse,,dhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sepse,,dhe pse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 11Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Te dua sepse.....
» .....SEPSE ESHTE CUN
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: