Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Te dua sepse..... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Te dua sepse..... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Te dua sepse..... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Te dua sepse..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Te dua sepse..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Te dua sepse..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Te dua sepse..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Te dua sepse..... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Te dua sepse..... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Te dua sepse..... I_vote_lcap17%Te dua sepse..... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Te dua sepse..... I_vote_lcap29%Te dua sepse..... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Te dua sepse..... I_vote_lcap31%Te dua sepse..... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Te dua sepse..... I_vote_lcap23%Te dua sepse..... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
hot_spicy
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
Darkangel
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
angel boy
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
Child In Time
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
rapper_girl
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
Mars
Te dua sepse..... I_vote_lcapTe dua sepse..... I_voting_barTe dua sepse..... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Te dua sepse.....

Shko poshtė 
+28
3bla
Rej
toni'world
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
the doctor 2000
Blue Paradise
AURORA BOREALIS
play_boy
ceku
odise
don corleone
S.A.M--->2
SupergirL
jurgeni
Endi
RioT
Child In Time
rapper_girl
tigri-verdheblu
Darkangel
Child Of Darkness
Venus
Lacuna_Coil
fefe_
Mars
free spirit
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 12:53 pm

Te dua sepse ben pjese ne ate shprehjen time, inteligjenca eshte joshese, pastaj kur i shton edhe sensualitetin dhe embelsine tende, duke mos lene menjane as ca ojna qe ke behesh njeriu i zemres time.

_________________
Te dua sepse..... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 1:34 pm

ppppppppppppppppppppfffffffffffffffffffffffffffffffff nuk e di te dua apo eshte thjesht fiksim i momentit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 11:40 pm

Te dua sepse ti me kupton si asnjeri tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 4:17 pm

nuk thuhen ktu kto gjana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 4:21 pm

thuhen fefe thuhen....lol

te dua se me vjen gjynaf ti mbaj sms pa harxhuar dhe ti je i gatshem ti harxhoj me ty. Razz

p.s kam sms falas prandaj. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:30 pm

te dua sepse per mua je gjysma tjeter e zemres time te thyer prej shume kohesh dhe e lene ne harresen e kohes ne erresiren e nates dhe vetem ti bere qe nje rreze dielli te hynte serish ne shpirtin tim dhe te eci serish rrugeve te perhumbura i lumtur me ty perkrah meje. Te ne cdo puthje qe me jep ne cdo pike loti qe rreshket ne faqet e tua. Kurre mos harro qe TE DUA!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 6:38 pm

Oh, wow, te kete cun me kaq bote dhe ndjenje per dashurine??? E rralle por per t'u marre ne konsiderate.
Te dua sepse kur jam me ty, jam ne nje bote tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 6:56 pm

te dua se me ben per te qeshur dhe me ngre humorin gjithmone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 7:43 pm

te dua se je bota per mua(gjoja si me rime hahha lol)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 8:42 pm

Te dua sepse e ke be vete veten lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:24 pm

te dua sepse je motivi jetes time dhe do ikim te dy per pushime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:26 pm

Te dua sepse nuk gjej tj si ty :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:27 pm

te dua sepse te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:42 pm

Te dua sepse e meriton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:42 pm

te dua sepse ma thot zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:44 pm

Te dua sepse e ndjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:46 pm

te dua ssepse me do dhe ti mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:46 pm

Te dua sepse je bere per mua :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 33
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:48 pm

Te dua sepse je gjithcka per mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:49 pm

te dua sepse jam bere per ty:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:49 pm

Te dua sepse je shpirti im binjak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:52 pm

te dua sepse ti je mmmmmm lepurushja ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:53 pm

Te dua sepse ti asnjehere sdo me therrisje si ky lart se e di qe kam inat lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:55 pm

te dua sepse ndiej qe do vija koha qe do me duash dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 6:57 pm

Te dua sepse ti me njeh me mire se cdo njeri tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Te dua sepse..... Empty
MesazhTitulli: Re: Te dua sepse.....   Te dua sepse..... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te dua sepse.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: