Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcap17%antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcap29%antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcap31%antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcap23%antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
hot_spicy
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
Darkangel
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
angel boy
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
Child In Time
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
Blue Paradise
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
Child Of Darkness
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
rapper_girl
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
Mars
antari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 antari X ,,, te dua shum sepse,,,

Shko poshtė 
+25
LaLuC-I
Nightmare
cobain
Shpirti-pist
play_boy
Blue Paradise
alex_anto
odise
dead angel
fefe_
Lacuna_Coil
SupergirL
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
Child In Time
total overdose1
angel boy
Mars
Endi
free spirit
3rrorr
smart devil
Darkangel
rapper_girl
RioT
29 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:16 pm

thojini nje antari qe e doni shum,,dhe pse Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:17 pm

RioT te dua shshshsh faree yllo se je tip njiiiiiiiish , coooool fare :D:D


Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:19 pm

rapper_girl te dua shum sepse e din ti per ate temen,, Wink Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:27 pm

nje antar e d\kam shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee xhan dhe per zemer e di vete ajo kur ta shofi

dhe repper e kam sh xhan mos harroni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:28 pm

rapper girl te du shuuuum se je goc 1
gjithashtu edhe endi!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:31 pm

smart devil shkruajti:
rapper girl te du shuuuum se je goc 1
gjithashtu edhe endi!!!!!

bukurooooosheeeeeee edhe une te du shshsh se je gallat :D me knaq vertet :D:D
edhe endin e du :D:D se eshte goc e miiileee :D:D

Puthje Puthje te dyjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:32 pm

eve una puuuuuuuuuuffffffff folt ty se edhe ti je goc cum e mil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:06 pm

per dark angel dhe smart devil,,shikoni se nuk po i pergjigjeni temes tamam,,duhet te thoni emrin e antarit dhe pse!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3rrorr
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 181
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/08/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:14 pm

s`esh antare . ....tdsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:17 pm

per antaren x qe jam una hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:20 pm

3rrorr shkruajti:
s`esh antare . ....tdsh
po nese esht antare pse shkrun?????????sapo e thash me lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:34 pm

te dua sh rapper_girl se sot me ke ngrit humorin!!! Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:35 pm

te dua sh smart devil se je cum cum e mil!!!!!kiss Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:35 pm

Darkangel shkruajti:
nje antar e d\kam shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee xhan dhe per zemer e di vete ajo kur ta shofi

dhe repper e kam sh xhan mos harroni

po pati mundesi do na e shuash pak kureshtjen duke na treguar emrin!!!
te du shum se je sh cun i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:11 pm

Child of darkness te dua shume sepse dihet,ska vetem nje arsye!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:38 pm

total overdose1 te dua shume se je shume i vecant! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:43 pm

Saturno dhe Venus ju dua shume se jeni miket me te mira ne bote! Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:47 pm

marsss te duash shum sepse qekur kam hyre ketu me je dukur me e mira....dmth bamm qe ne fillim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:52 pm

spara i them shume njerezve te dua,pervec atyre qe i kam shume shume te afert,kshu qe per mua me epershtatshme e me e thjeshte me duket ti thm te kam shume xhan anetareve te forumit(sidomos cunave se gocave eshte me e lehte :D )

Angel boy te kam shume xhan se perhere ma ben qejfin edhe se dhe ti me ke! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 12:13 am

RioT shkruajti:
total overdose1 te dua shume se je shume i vecant! Smile

Embarassed Embarassed Embarassed Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 10:54 am

repper girl te dua shum se me ben shum per te qeshur dhe te kam shum xhan


fefe te dua shum se je shum i mir je yyyylllliiii ime

metallica te dua shum se te kam vella
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 10:54 am

soldier of fortune te dua shum se te kam shum shok

dhe smart te dua shum se te kam moter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 10:56 am

freee spirit te dua shshuuuuuuuuuuuuuuuuuum se je njiiiiiish, e papare, me shkrin se qeshuri edhe ti mua :D:D


Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 10:58 am

he nuk eshte e mir kjo lart Puthje tpuc : tpuc : tpuc : tpuc : tpuc :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 12:00 pm

free spirit te du shuuuum se je motra ime
rapper girl je shum goc 1 dhe me humor
alex_anto te du shuuuuuuuuuum se je shoqja ime
endi te du shuuuuuuuuuum se je goc e mil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

antari X ,,, te dua shum sepse,,, Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
antari X ,,, te dua shum sepse,,,
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 9Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» dhuroni lule nje antari..:):)
» Te dua sepse.....
» Drejtojini nje pyetje nje antari
» jepuni nje shpulle nje antari
» dergojini nje poezi nje antari.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: