Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcap17%dergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcap29%dergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcap31%dergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcap23%dergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
hot_spicy
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
Darkangel
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
angel boy
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
Child In Time
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
Blue Paradise
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
rapper_girl
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
Mars
dergojini nje poezi nje antari. I_vote_lcapdergojini nje poezi nje antari. I_voting_bardergojini nje poezi nje antari. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dergojini nje poezi nje antari.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:14 pm

Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:15 pm

SDI POEZI UNE.
KUR TE GJEJ NJE DO E SHKRUAJ Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dergojini nje poezi nje antari. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 6:38 pm

dedikuar nji shoqe

E di
E di se te kam shoqe ,
e di se shok me ke,
por keshtu e beri,perenida mes nesh te lined dahuria
ndosht ste pelqj por ndoshta te nervozoj por te them te drejten ty te dashuroj eshte marrezi per mu e di se gabova shokun qe ke me ty u dashurua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 10:14 pm

e lashte sa jeta dhe endrra e tij eshte vete njeriu dhe fjala dashuri....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 8:50 pm

NĖ PARKUN QĖ MBULUAN FLETĖT

Nė parkun q'ė mbuluan fletėt
Tė dy ne ecim qetėsisht,
Pas shijes saj ka shtruar vjeshta
Qilim tė verdhė natyrisht.

Dhe ndoshta si njė ėndėrr e zbehtė
Ju fanit njė muzg i vonė
Ky park q'ė kan' mbuluar fletėt
Ku pas kaq shekujsh ti po shkon.

Nga vagabondėt me cigare
Ti mos u tremb e dashur kot
Imazhin tėnd as dinosaurėt
Shekuj mė parė s'e shtypėn dot.

Qė ti tė vije kaq e bukur
Me kėta flokė, me kėtė hap
Toka tė egrėn klimė e zbuti
Dhe akullnajat ktheu mbrapsht.

Dhe s'kish se si tė ndodhte ndryshe
Tė ndodhte ndryshe s'kish se si.
U desh tė zhdukeshin pėrbindshat
Qė te kjo botė tė vije ti...

ISMAIL KADARE

NORMALISHT PER VDEKJEN te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 8:51 pm

Ti ishe pėr Mua


Unė pashė lulet e para
qė ēelen kudo pėrmbi dhe
Pashė zogjtė e parė shtegtarė
q'u kthyen sėrishmi tek ne
Nė brigje, nė kopshte, nė ara
gjithēka ėshtė e parė, gjithēka
Ndėrmend dashuria e parė
ato kur i pashė mė rą.
Do vyshken tė gjitha tė parat
dhe prap do kthehen ato
pėrveē dashurisė sė parė
as vyshket, as kthehet ajo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 8:55 pm

EDHE KUR KUJTESA
Ismail Kadare

Edhe kur kujtesa ime e lodhur
Ashtu si ato tramvajet e pasmesnatės
Vetėm nė stacionet kryesore do tė ndalojė,
Une ty s’do tė harroj.

Do tė kujtoj
Mbrėmjen e heshtur, tė pafund tė syve tė tu,
Dėnesėn e mbytur, rrėzuar mbi supin tim
Si njė dėborė e pashkundshme.

Ndarja erdhi
Po iki larg teje…
Asgjė e jashtėzakonshme,
Veē ndonjė nate
Gishtat e dikujt do tė mpleksen nė flokėt e tu
Me tė largėtit gishtat e mi, me kilometra tė gjatė…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 4:22 pm

shejtanee shum te bukura poezit,dhe ajo qe me cove me sms mbrem e papame ishte te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth v
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 4:39 pm

epo kot se kam 10 letersine une....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 4:40 pm

dhe jo vetem letersine :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
dergojini nje poezi nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dergojini nje poezi nje antari.   dergojini nje poezi nje antari. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dergojini nje poezi nje antari.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: