Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcap17%antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcap29%antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcap31%antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcap23%antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_lcapantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_voting_barantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 antari X ,,, te dua shum sepse,,,

Shko poshtė 
+25
LaLuC-I
Nightmare
cobain
Shpirti-pist
play_boy
Blue Paradise
alex_anto
odise
dead angel
fefe_
Lacuna_Coil
SupergirL
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
Child In Time
total overdose1
angel boy
Mars
Endi
free spirit
3rrorr
smart devil
Darkangel
rapper_girl
RioT
29 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:02 pm

cobain shkruajti:
free spirit shkruajti:
lacuna te dua shum se te kam yll shoqe prej verteti


cobain te dua shum se te kam shok dhe do me ikesh...hahahah


Razz:P:PP
edhe un tdu shume sepse jam larg tashi...po kjo sdo te thot qe ne do ndahemmi hahahahahahaha
hahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahaha
pucpucpucpuc
lacunen edhe cafken time hahahah

cobain te du shuum se gjithmon me ben per te qeshur.
sa mire qe te takova sot.
puc puc lali


free spirit--te duuuuuuuuuuuu shuuuuuuuuuuum se je e vetmja shoqe qe kam,je si dielli per diten per mua (mendoni cfare te doni ju tjeret Razz )

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:41 pm

cobain shkruajti:
free spirit shkruajti:
lacuna te dua shum se te kam yll shoqe prej verteti


cobain te dua shum se te kam shok dhe do me ikesh...hahahah


Razz:P:PP
edhe un tdu shume sepse jam larg tashi...po kjo sdo te thot qe ne do ndahemmi hahahahahahaha
hahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahaha
pucpucpucpuc
lacunen edhe cafken time hahahah

o te raftr nje pike o druq
sa xhan te kam me ben gjithon te qesh me verte
nuk do ndahemi jooooooooooooo
lacunan e dua se e kam si ylllllllllllllll
cobain e dua se e kam cok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 2:38 pm

Riot tdu shum shum,se je shpirt njeriu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 4:09 pm

SMART DEVIL TE DUA SHUME SE JE SHOQJA IME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 8:14 pm

darkangel te dua shum sepse ben cdo gje per mua te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 8:21 pm

Mu sme do kush Sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 8:23 pm

S.A.M shkruajti:
Mu sme do kush Sad Razz
ja me te du un shum(edhe pse se njof) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 8:24 pm

there with out me shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Mu sme do kush Sad Razz
ja me te du un shum(edhe pse se njof) Razz

Nuk quhet dashniiiiii Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Un skam as msn tate Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 8:26 pm

S.A.M shkruajti:
there with out me shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Mu sme do kush Sad Razz
ja me te du un shum(edhe pse se njof) Razz

Nuk quhet dashniiiiii Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Un skam as msn tate Sad Sad Sad Sad Sad

po merre me po e deshe
po pse me car dashnie do ti eeee???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 8:28 pm

there with out me shkruajti:
S.A.M shkruajti:
there with out me shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Mu sme do kush Sad Razz
ja me te du un shum(edhe pse se njof) Razz

Nuk quhet dashniiiiii Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Un skam as msn tate Sad Sad Sad Sad Sad

po merre me po e deshe
po pse me car dashnie do ti eeee???????

neve snjifemi faree.... Embarassed Embarassed
ma qo msn me mesazh Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 9:32 pm

vk 9 faqe postime asnjeher emri im (pervec riot)

njs child in time e du vet, skam nevoj per me shum Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:43 pm

Child In Time shkruajti:
vk 9 faqe postime asnjeher emri im (pervec riot)

njs child in time e du vet, skam nevoj per me shum Smile

ylli ime mos fol kshu se me mrz me kto fjale
se kam shkruar tek kjo teme por tek nje teme tjeter : TE DUA SEPSE...
ja te ta tregoj motra ty dhe te thuash pastaj ne te dua apo jo dhe se cfare je ti per mua Smile
http://adoleshentet.lovelyforum.net/zone-e-lire-f17/te-dua-sepse-t42-75.htm#60804

dhe nje gje tjeter nuk vdes ti asiher para meje, iher un pastaj ti ok shpiirti
tdshshshshshshshsh Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:46 pm

antari angel boy te du shum se tkam vla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:47 pm

dead angel shkruajti:
antari angel boy te du shum se tkam vla

dead angel te du shum sepse je goc e mir..goc pa probleme Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 9:15 pm

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ju du tgjithve po me shum veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 9:17 pm

ju du shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te gjiffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 9:18 pm

Child In Time shkruajti:
riot te dua shum sepse....sepse ashtu e ndjej
ahahahaha sa kot kjo sepse-ja nga prapa
jo mi unk esht kot,do thush ti pse?he he he,,se ashtu do perjgigjem edhe un,tdu shum,se ashtu e ndje,
gjithashtu,shpirti pist,tdu shum breeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 10:48 pm

rapper girl te dua shum se je shoqe sh e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 10:51 pm

Endi shkruajti:
rapper girl te dua shum se je shoqe sh e mire

qyyyqaa mi kaq pak ee SadRazz
bej shaka ylli
Endi te dua shuuuuuuum ylli vockel se me mbeshtet gjtihmon, me qendron prane, ste mrz asgje nga un, se je me te vertet goc e mrekullueshme dhe patjeter qe dhe nje shoqe e mrekullueshme per te gjtih, te kam xemel te vockel, je shshhsh e mir
perqafime dhe puthje pafund per ty Smile
Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitorantari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 11:12 pm

un i kam shum xhan te dyja kto lart te puth Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 11:13 pm

PATJETER QE EDHE UN TY SHUUUUUUUUM SE JE SH SWEET DHE CUUM E MILE :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 11:15 pm

edhe un kte siper te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 11:16 pm

rapper --te du sepse je icik mashtruse Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 11:18 pm

un mashtruese Rolling Eyes No perkundrazi
tani un ste dua ty Razz por te kam xhan Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 11:21 pm

rapper_girl shkruajti:
un mashtruese Rolling Eyes No perkundrazi
tani un ste dua ty Razz por te kam xhan Smile

rapper --ste du mo se ma fute Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content
antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: antari X ,,, te dua shum sepse,,,   antari X ,,, te dua shum sepse,,, - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
antari X ,,, te dua shum sepse,,,
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: