Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcap17%sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcap29%sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcap31%sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcap23%sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
hot_spicy
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
Darkangel
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
angel boy
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
Child In Time
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
rapper_girl
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
Mars
sepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 10 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sepse,,dhe pse

Shko poshtė 
+20
Mrs.perfect
angel boy
vagabondi_eri
odise
Lacuna_Coil
bad boy
dead angel
doni
dj jero
Blue Paradise
rapper_girl
Darkangel
smart devil
S.A.M--->2
Child Of Darkness
fefe_
Endi
Mars
SupergirL
RioT
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:58 am

se mka bo moma Razz

kur tvi nmars pse sdo em takosh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 7:06 pm

kush tha mi me vrap aty Laughing
pse spo iken dita? Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 7:32 pm

sepse kshu ndodh ne te shumten e rasteve, nuk shtyhet

pse e kam alergji kte ilacin qe perdor per te marr pluhrat Mad confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 7:36 pm

se kshu jan ca tipa alergjik kshu ne pergjithsi

pse po me kenaq kjo kenga romantike tani?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:45 pm

se kushedi per ca behet fjal Razz

pse pse pse ekziston pytja pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:47 pm

se po te mos eksistonte nuk do te ishte kjo tema
pse jam keq?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:47 pm

sepse kushedi cte ka ndodh

pse nuk qesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:48 pm

se nuk me qeshet as sot as asnjehere

pse nuk vjen ne shqiperi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:50 pm

sepse do vi nmars

pse nuk qesh icik fareeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:51 pm

se nuk me qeshet jam merzitur shuuuuuuuuuuume

pse duhet te qesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:51 pm

sepse skam qef ti shof robt te merzit Sad

pse sdi ca tbej huh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:53 pm

se nuk e di


pse nuke di ca te them?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:54 pm

sepse nuk e di

pse nuk vdes un Sad
pff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:54 pm

se eshte e shkruar


pse nuk vdes une jo ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:55 pm

sepse duhet tjesh e mir :D

pse nuk lumturohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:56 pm

sepse nuk ka arsye

pse nuk kam online ne msn?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 3:59 pm

sepse se di Razz

pse jetom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 29
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 7:59 pm

sepse jane mesime
pse eshte pa lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 8:05 pm

Sepse ka humb lidhja Smile

Pse ska pun?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 4:55 pm

sepse kan mbaru

pse u prish koha?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:03 pm

se do ngrohet neser

pse jam happy?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:04 pm

Sepse ke ba naj gabim Razz

Pse dola me mir se gjith klasa ne provim...4-fish me mir Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:06 pm

se paske msu gjoja Razz

pse je e mire ti?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:06 pm

kush tha Razz
pse edhe un jam happy ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:09 pm

Se je Razz:P

pse thot laquna qe gjoja kisha msu Razz ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sepse,,dhe pse - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 10 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sepse,,dhe pse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Te dua sepse.....
» .....SEPSE ESHTE CUN
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: