Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcap17%sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcap29%sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcap31%sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcap23%sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
sepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_lcapsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_voting_barsepse,,dhe pse - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sepse,,dhe pse

Shko poshtė 
+20
Mrs.perfect
angel boy
vagabondi_eri
odise
Lacuna_Coil
bad boy
dead angel
doni
dj jero
Blue Paradise
rapper_girl
Darkangel
smart devil
S.A.M--->2
Child Of Darkness
fefe_
Endi
Mars
SupergirL
RioT
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:06 pm

rapper_girl shkruajti:
se mos vetem ty (mos e ke per mua kte Suspect
pse i urrej kaq shume lezbiket dhe gay-t Mad:x

ncncncn se kisha fare me ty..e kam me ca veta ketu qe i jargaviten gocave vetem qe ti marin me sy te mir...po varja se e kemi diskutu iher ket muhabet me duket...
sepse kan dal jasht natyres njerzore prandaj i urren...

pse skemi pushim neser?? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:08 pm

hahahaha se kshu duan ata qelbsinat, te bejme mesim, hec mo
pse u pajtuam ne te dy Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:09 pm

sepse e doni shume njani tjetrin
pse jam smur No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:10 pm

se nuk ja vlente te vazhdonim ashtu..kot pa arsye te forte...

se je ftohur se ke nejt pa xhup...

pse spo me plotsohet nje deshir e madhe qe kam une Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:14 pm

se sdo zoti Razz Razz
pse rappper girl svjen nsr ??:Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:15 pm

sepse nuk mundet
pse nuk kam lek ne cel?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:16 pm

sepse te jane mbaruar
pse sme mesohet fareee?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:18 pm

sepse je si un
pse aparati nuk ka bateri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 5:01 pm

sepse dj ishte e djele
pse neser ne shkolle?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 6:22 pm

se duhet te ishim dhe sot ne fakt
pse spo iken kjo dita?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 6:24 pm

se nuk i ka shku ora akoma
pse ketej u be koha per shi??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 6:24 pm

durrs hesapi mo
pse ktej esht koha shum e mir :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 6:25 pm

se eshte tirona cily prandaj hiihhiii...


pse se kam taku asnjeher kete lart?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 6:26 pm

se eshte vend tjeter
pse une pashe ender sikur i erdhi fundi botes????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:14 am

sepse ke pa nai film

pse ndyshoi ora sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:31 am

sepse kshu donte
pse kam shume per neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:32 am

se ske ca ti besh shkolles Mad
pse sikur po prishet i cik koha?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:33 am

sepse filloi dimri
pse marrim nota te keqija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:34 am

sepse smesojm aq sa duhet

pse spo iken kjo dita?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:37 am

sepse do edhe shume qe te kalojne 24 ore
pse jetoj ne el
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:43 am

se aty ishte shkrujt
pse sjam ne el ? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:50 am

sepse.....sdu un Razz
pse sjam nshqipri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:54 am

se je ne angli

pse neser do jet dit shum e bukur Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:55 am

hahahaha se do besh gili vili Razz Laughing

pse so neser mars Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:57 am

hahahahhaha
se jemi ne tetor fatekeqsisht

pse je kaq e modhe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sepse,,dhe pse - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: sepse,,dhe pse   sepse,,dhe pse - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sepse,,dhe pse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Te dua sepse.....
» .....SEPSE ESHTE CUN
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: