Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcap17%Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcap29%Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcap31%Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcap23%Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dikur,diku,dikush

Shko poshtė 
+18
dead angel
odise
Realkatil
play_boy
ani
Lacuna_Coil
mel-L
Child Of Darkness
SupergirL
S.A.M--->2
LiKe A sTaR
angel boy
Darkangel
fefe_
Endi
free spirit
Mars
RioT
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 10:13 pm

dikur po ikja diku edhe me pa dikush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 10:16 pm

dikur ne nje dit me shii ishte dikush qe po priste dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 10:19 pm

dikur isha duke dale per te shkuar diku.rruges me del perpara dikush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:30 pm

dikur diku dikush bashke me dike iken te 1 vend qe se di njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:31 pm

dikur diku dikush po rrinte kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 1:32 pm

dikur po rrija diku dhe me foli dikush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 1:56 pm

diku,dikur,dikush me tregoi se zoti nuk ekziston!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:18 pm

dikur po ecja diku dhe me foli dikush qe se prisja ta takoja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:19 pm

me tha po emrin sma the!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:20 pm

dikur njoha dike diku dhe dikush eshte shum afer meje tani shum afer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 11:57 pm

dikur dikush me pyeti diku se kush isha un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 3:26 pm

diku...dikur ...dikush....me tha se asgje nuk eshte perfekte dhe absolute...cdo gje ka difekte dhe eshte relative
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 10:20 am

nje dite afer nje lokali takova dike qe me ngeli ne mendje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 11:44 am

diku dikur dikush me tha se nuk besonte me tek une.... Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 11:59 am

dikur njoha dike,diku ne nje vend krejt te rastesishem,dikush me beri qe te dashuroja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 7:26 pm

dikur njoha dike dhe diku i thashe se e doja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:41 pm

diku dikush me ka thene se:
PO TA DINTE NJERIU SE DO VDISTE NSR NUK DO TA FUSTE COPEN E MISHIT TE MBETUR NE FRIGORIFER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:42 pm

dikur,diku,dikush me ka then se:

shoku me i mir qe nje femer duhet te ket besim esht babai i saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:43 pm

NESE DO DICKA QE SE KE PATUR KURRE
BEJ DICKA QE SE KE BERE KURRE
I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:45 pm

a e di ti se cfar e ben nje femer te marroset pas nje djali?fakti qe ai behet edhe fmi para saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:46 pm

BOLL ME PUTHJE!!!!!
KE PLOT TEMA TJERA PER TU PUTH VITUALISHT!!!


Child In Time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:50 pm

me ka then qe te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 3:26 pm

Dikur dola diku dhe dikush ja rrasi nshpull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 3:17 pm

dikur diku dikush me puthi per inat te nje tjetre Laughing Laughing Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dikur,diku,dikush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: