Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dikur,diku,dikush I_vote_lcap17%Dikur,diku,dikush I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dikur,diku,dikush I_vote_lcap29%Dikur,diku,dikush I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dikur,diku,dikush I_vote_lcap31%Dikur,diku,dikush I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dikur,diku,dikush I_vote_lcap23%Dikur,diku,dikush I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
hot_spicy
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
Darkangel
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
angel boy
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
Child In Time
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
rapper_girl
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
Mars
Dikur,diku,dikush I_vote_lcapDikur,diku,dikush I_voting_barDikur,diku,dikush I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dikur,diku,dikush

Shko poshtė 
+18
dead angel
odise
Realkatil
play_boy
ani
Lacuna_Coil
mel-L
Child Of Darkness
SupergirL
S.A.M--->2
LiKe A sTaR
angel boy
Darkangel
fefe_
Endi
free spirit
Mars
RioT
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 11:04 pm

Plotesoje si te ta ndjej ty!

Dikur,diku,dikush,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 11:10 pm

Dikur,diku,dikush njohu cishte lumturia!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 11:11 pm

dikur diku dikush gjeti dicka te jashtligjshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 11:26 pm

dikur dikush me lendoi shume diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:27 am

dikur dikush me beri nje dhurat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:29 am

dikur diku dikush me ftoji x kafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:32 am

Dikur dikush diku takoi dike Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:34 am

dikur diku u tall me nje person
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 7:55 am

diku dikur ishte vetem dikush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:08 am

dikur diku dikush ja plasi se qeshuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:46 am

dikur isha diku vetem me dike,,qe dikush e njef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:48 am

dikur e doja dike e putha diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:49 am

dikur kam rraf dike,,dhe e demtova keq diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:57 am

dikur njoha dike dhe e takova diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:00 am

dikush po rrinte dikur diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:01 am

Dikush po mendonte diku per cfare kishte bere dikur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:02 am

dikur diku dikush kuptoj qe keto dikur diku dikush mund tu vendoskan dhe larg , jo vetem ngjit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:07 am

Dikur e lexoi diku se dikush i kishte perdor vec keto dikur,diku,dikush! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:13 am

dikur hyra ne kete forum, diku ishte nji goc e bukur dikush me emrin mars
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:54 am

dikur diku ishte shum erresir,,dhe un qendroja aty duke menduar qe dikush te vinte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:56 am

dikur kuptova nje gje te rendesishme diku qe dikush me urrente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 1:00 pm

dikur kjo milka tha dicka diku per dike,,qe dikush e urrente,,ku di un,,por askush nuk e mori vesh historin e ksajt vajze,,per me teper konatktoni ne aidashtino@njereztehumbur.telenorba hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 1:02 pm

kjo riot dikur diku i tha dikushit per mua dicka qe se di Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 1:23 pm

dikur dikush,,ne rastin konkret kjo nalt,,u largua diku,,ne drejtim te paditur,,pranej o e famshme se del ne TV,,te aida shtino,,si e ka ajo se nuk ia di mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 1:24 pm

dikur nje dite te bukur dikush mduket se kjo lart me tha hajde te te takoj diku lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dikur,diku,dikush Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dikur,diku,dikush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri
» Cfare ju terheq te dikush tjeter
» Harrohet dikush qe keni dashur?
» cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?
» nqs ju propozon dikush nderkohe qe ju jeni i/e lidhur, ju do e pranonit apo do e refuzonit??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: