Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcap17%si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcap29%si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcap31%si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcap23%si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
hot_spicy
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
Darkangel
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
angel boy
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
Child In Time
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
Blue Paradise
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
rapper_girl
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
Mars
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri

Shko poshtė 
+23
don corleone
Glamours' Master
*...BE YOURSELF...*
RioT
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
LaLuC-I
sweet_girl
ani
maria gracia
angel boy
Slash
Burzgoroth
123bla returns
Child In Time
odise
fefe_
Mars
angel_wolf
3bla
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
metallica_death
27 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 8:42 pm

se une sot e ver8tova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 11:56 pm

kto lloj gjerash varen nga situata si eshte zhvilluar ngjarja.

_________________
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 12:04 am

me pak fat dhe zotesi dhe shuum dashuri,poooooo.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:33 pm

jo!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:35 pm

varet se si e ke humbur?po dhe mund ta fitosh perseri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 4:38 pm

Shpresoj qe po,po mgjs me duket e veshtire,nese ka humbur ka patur arsye te forta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 5:58 pm

sbehet gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 6:54 pm

varet nga perfundimi qe i ke dhene dikur
mua per vete me ka ndodhur qe e kam fituar perseri dashurine e humbur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 6:57 pm

varet se si i keni dhene fund dhe ne qoftese tek ju gjendet akoma dashuri per njeri tjetrin atehere mund ta fitosh pereri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:11 am

mendoj se po te pakten flas per veten qe kam e kam rikuperuar serish tani se di mbase edhe jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:12 am

sbohet llaf!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:30 am

nein
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:32 am

fefe_ shkruajti:
nein

mos mthujj qe ke fillu gjermanishten :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:35 am

jo por jam te hitleri te historia haha
dhe gjeramnisht kam be ca vjet por sdi gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:37 am

fefe_ shkruajti:
jo por jam te hitleri te historia haha
dhe gjeramnisht kam be ca vjet por sdi gje

beji tfala nga un aman :D
a me ftoni edhe mu Smile
lol! lol! lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 4:19 am

veshtire.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:37 pm

Po.forcat e ndjenjave jan aq te forta sa dhe krenaria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:38 pm

shpresoj mos e rifitoj me se ca here e rifitova lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:39 pm

se besoj.... veshtire....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:40 pm

e ke shkruajtur njehere returner ta thashe dhe sot ne dreke po nejse shpreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj qe jooooooooooooooooooooooooooo se u acarova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:46 pm

ndoshta....varet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 11:03 pm

varet nga arsye qe e ke humbur dhe koha qe ke kaluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 11:05 pm

se di..edhe rifitohet...porrr asnjeher lidhja ska per te qene e njejte......gjithmone do ket dyshime dhe ne gjerat me te vogla..keshtu qe nese kriset..eshte vshtir te ngjitet prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 11:10 pm

nuk ma ha mendja .... mund te fitohet nqs ajo|ai vazhdojne ta duan njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 12:33 am

nuk ma ha mendja qe fitohet prap.

_________________
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: