Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcap17%si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcap29%si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcap31%si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcap23%si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_lcapsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_voting_barsi mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri

Shko poshtė 
+23
don corleone
Glamours' Master
*...BE YOURSELF...*
RioT
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
LaLuC-I
sweet_girl
ani
maria gracia
angel boy
Slash
Burzgoroth
123bla returns
Child In Time
odise
fefe_
Mars
angel_wolf
3bla
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
metallica_death
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 1:50 pm

Po...me ka ndodh vet po prap humbi...Ndoshta mund ta fitoj perseri...Jo se dua une po se duan te tjeret...
It's so complicated...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 1:55 pm

varet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 1:14 pm

sipas mendimit tim jo,sepse edhe nese kthehesh serish bashke,ska per te qene me e njejta dashuri e dikurshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 6:06 am

ncncnnc......jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 12:37 pm

ndoshta... sme ka ndodhur te humb nje dashuri...sepse kur ka humbur kam pushuar edhe uen se ndjeri ,kshuqe skam pse te luftoj per tu kthyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 1:58 pm

varet nga shkaku i humbjes..nqs eshte nje impuls nervor i momentit dhe ti i jep fund vjen nje tjeter moment kur bindesh se ke qene i/e nxehur dhe tenton te rikthehesh..kur behet fjale per humbje ndjenjash pastaj...ska kthim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 2:04 pm

ne nje mendje me melushen puuuuuuuc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 1:42 pm

Pa tjeter!Nese ti je i/e afte ta besh ate te ket nevoje per ty!Nese ti ke ndryshuar e nese ti e ben ate te kete rendesi per ty...
Ama pa vlera te reja per mire eshte e kot!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 1:59 pm

nuk varet vetem nga nje individ,varet nga ndjenjat e te dyve,do thoja qe esht disi e veshtire,pasi ktu futen ndjenjat dhe arsyeja pse perfundoi nje her kjo lidhje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 3:49 pm

eh se nga e merr frymezimin kjo vajze lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 3:53 pm

don corleone shkruajti:
eh se nga e merr frymezimin kjo vajze lol!

hahaaha jo mo kot,ca frymezimi Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 3:55 pm

po ti jep keshilla e si sbaton vet,pupupu Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 3:56 pm

rri ti,ndiq keshillat e mia e mos bej llafe shum


dhe mos dil nga tema

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 3:57 pm

si urnon shef. Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 5:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
nuk varet vetem nga nje individ,varet nga ndjenjat e te dyve,do thoja qe esht disi e veshtire,pasi ktu futen ndjenjat dhe arsyeja pse perfundoi nje her kjo lidhje
Mendoj deri diku ke te drejte!Ama askush nuk do e hedhi poshte kete qe po them tani...
Mjafton deshira e mire e cdo gje behet...
PEr mendimin tim nuk do quhej me rikthim,e se ajo ska qene dashuri...
Besoj "rikthimi" ben qe dy personat te shkrihen me mire e me bukur se me pare me njeritjetrin...
Kjo deri tani ka rezultuar e vertete....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 5:44 pm

Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nuk varet vetem nga nje individ,varet nga ndjenjat e te dyve,do thoja qe esht disi e veshtire,pasi ktu futen ndjenjat dhe arsyeja pse perfundoi nje her kjo lidhje
Mendoj deri diku ke te drejte!Ama askush nuk do e hedhi poshte kete qe po them tani...
Mjafton deshira e mire e cdo gje behet...
PEr mendimin tim nuk do quhej me rikthim,e se ajo ska qene dashuri...
Besoj "rikthimi" ben qe dy personat te shkrihen me mire e me bukur se me pare me njeritjetrin...
Kjo deri tani ka rezultuar e vertete....

prap te ndjenjat dalim...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 6:23 pm

go to hell!! ska shance.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 6:28 pm

se di Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 8:36 pm

po mund te rikthehet sigurisht...ndoshta dhe me e forte se dikur..
por gjithmone nese ndjenjat dhe deshira e ketij kthimi eshte e te dyja paleve dhe pa inponime nga asnjera prej tyre..pra cdo gje duhet te rrjedhi natryshem..nese eshte keshtu suksesi eshte i garantuar ne kte lidhje edhe pse me pare mund te ket pasur krisje.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
bora
Adoleshent
Adoleshent
bora


Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 5:32 pm

JO UNE PER VETE JO DUA PO SMUND TA FITOJ PERSERI SE AI NUK DO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 8:55 pm

une do ta mund ta rifitoja nqs do ishte ne doren time
por nqs personi tj sdo kishte asnje lloj ndjenje per mua its impossible Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 20, 2010 1:34 am

ndoshta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 20, 2010 4:35 pm

ndoshta hmmm se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ennu
Adoleshent
Adoleshent
Ennu


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 27
Vendndodhja : para pc :p
Hobi : Te rri :P
Koha e lire : lexoj
Piket : 61
Data e regjistrimit : 15/11/2010

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 21, 2010 10:56 pm

varet nga kushtet e ndarjes apo te ndjenja qe kan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 19, 2010 11:00 pm

jooooooo mendimi im esht qe nuk mund te fitohet me.mendoj qe nuk do jet asnjeher si me pare.do jet shum me ndyshe.eshte e veshtire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri   si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: