Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcap17%Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcap29%Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcap31%Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcap23%Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
hot_spicy
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
Darkangel
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
angel boy
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
Child In Time
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
rapper_girl
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
Mars
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_lcapMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_voting_barMendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!

Shko poshtė 
+3
Soldier Of Fortune
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
7 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 10:43 pm

Kte shkrim e kam mare nga dikush tjeter pasi me pelqeu dhe mendova qe ta postoja dhe ktu per diskutim.Jepni mendimet tuaja..
---------------------------------------------------------------------------


Egziston diku larg dikush ose dicka qe vendos per ne dhe per jetet tona?

Besoj se qe ne fillim,qe ne momentin e pare qe i afrohemi botes per here te pare,eshte gjithcka e vendosur nga kush nuk mund te kundershtohesh kurre.Dhe je aty,ulur per ore te tera duke menduar,dhe duke pyetur perse rreth teje njerzit qeshin ndersa ti brenda je duke vdekur dalengadale…
Sheh ne syte e atyre qe te rrethojne dhe lexon emocione te ndryshme,ndjenja qe te hyjne Brenda dhe te mbesin pergjithmone.
Kur vuajtja te prek,kur ajo dhimbje akute dhe prerese te pershkon te gjithe qenien,do kuptosh qe nga ai moment nuk do jesh kurre vetvetja.Dhe do i kalosh ditet,muajt,vitet,duke pare mbrapa dhe duke pyetur ku ke gabuar?! Per tu bindur me pas se nuk ishte faji yt,se ti,ne fund te fundit nuk mund te beje me shume per te ndryshuar eventet dhe kupton se e vetmja gje qe nuk mund te te shkepusin kurre jane kujtimet,ato momente qe te kane dhene vertet dicka dhe se do mbesin pergjithmone te mbyllyr ne zemer,asnjeri sdo mund kurre ti ndryshoje dhe ti kthej ndryshe.
Ishte gjithcka e shkruar dhe duhet ta kishe kuptuar kur vure re sesa koecidenca te pabesueshme po karakterizonin jetet tona,por vazhdove te shpresoje dhe te kerkoje te modifikoje eventet.Duhet ta kishe ditur se do deshtoja.
Ngjarjet rrjedhin shpejt dhe te paperseritshme e ne vetem mund ti veshtrojme ne heshtje gjithcka qe vazhdon nen syte tane dhe te kerkojme,te gjejme pak kurajo,te mos deshperohemi nga situatat qe duken sikur na terheqin dhe na shkaterrojne dale nga dale.

Pra pyetja e fillimit qendron akoma.

Egziston diku larg dikush ose dicka qe vendos per ne dhe per jetet tona?...dhe se cilat jane momentet e duhuara ne te cilat duhet te reagojme?Apo jemi vete ne qe i krijojme situatat,momentet dhe evenimentet te cilat me pas kane pasoja te caktuara???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 10:59 pm

mendoj se te dyja, edhe dikush/dicka po ashtu edhe vet ne mund te vendosim mbi jeten tone duke e ndryshuar ate e ne disa raste edhe me pasoja prej atyre qe kemi bere ose prej atij personi ose asaj gjeja qe na e ka shkaktuar kte.
gjtihashtu mendoj se : vertet fatin na e ka caktuar Zoti por nga njera ane mendoj se e kemi edhe vet ne ne dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 11:12 pm

Everything happens for a reason! Mbeshtes te paren!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:46 pm

askush nuk mund ta ndryshoje fatin tone ne veten e ndryshojme ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 11:28 am

pak a shume poooooooooooo mund ta ndryshoje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 4:45 pm

absolutisht po
mund te ndodhe dicka apo te vije dikush qe na ndryshon totalisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 4:46 pm

psh nje beb ne adoleshence Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 4:53 pm

vallaj se di Question Question Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!   Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si mund te shprehemi pa thene te zakonshmen "Te dua".
» Ca mendoni per albumin "Melody" te Alban Skenderaj?
» cfare mendoni per muziken "pop"
» si mendoni: a mund te dashuroje nje femer nje death-ist
» si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: