Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcap17%cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcap29%cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcap31%cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcap23%cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
Darkangel
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
angel boy
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
Child In Time
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
Mars
cfare mendoni per muziken "pop" I_vote_lcapcfare mendoni per muziken "pop" I_voting_barcfare mendoni per muziken "pop" I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare mendoni per muziken "pop"

Shko poshtė 
+2
vagabondi_eri
doni
6 posters
AutoriMesazh
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

cfare mendoni per muziken "pop" Empty
MesazhTitulli: cfare mendoni per muziken "pop"   cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:08 pm

Party popi eshte jeta me lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vagabondi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabondi_eri

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 31
Vendndodhja : lazarat
Hobi : barist
Koha e lire : dal me shoqerrin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

cfare mendoni per muziken "pop" Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni per muziken "pop"   cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:11 pm

SKA MUZIK ME TE BUKUR SE HIP-HOPIIII
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare mendoni per muziken "pop" Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni per muziken "pop"   cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:12 pm

me pelqen shume dhe eshte nje nder muzikat qe te gjithe kur ishin ne moshte te vogel e degjonin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare mendoni per muziken "pop" Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni per muziken "pop"   cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 4:24 am

OO CA BEHET KSHU
MOS NGATARRONI POPIN ME HIP HOPIN !!! JAN KOMPLET TE NDRYSHME
POPI ESHT RRYM ME E VJETER SE HIPOPI DHE SKA LIDHJE ME KTE TE FUNDIT
NJE GRUP POPI KARAKTERIZOHET NGA KITARA ELEKTRIKE, BASI, BATERIA DHE VOKALI PADYSHIM....GJERA QE JAN SHUUUUUUUUUUM LARG HIPOPIT
PO SBESUAT, OSE PER ME SHUM LEXONI TE WIKIPEDIA Wink

http://en.wikipedia.org/wiki/Pop_music


HAPNI TEM TJETER PER HIPOPIN SE JO VETEM QE NA FELLIQET RRYMEN POR FELLIQET EDHE VETEN ME KTE LLOJ INJORANCE
FALEMNDERIT PER MIRKUPTIMIN

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare mendoni per muziken "pop" Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni per muziken "pop"   cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:16 pm

like it like others
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare mendoni per muziken "pop" Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni per muziken "pop"   cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:53 pm

hmm muzik e mire, ka kenge qe me pelqjn

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare mendoni per muziken "pop" Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
cfare mendoni per muziken "pop" Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni per muziken "pop"   cfare mendoni per muziken "pop" Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare mendoni per muziken "pop"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: