Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcap17%Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcap29%Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcap31%Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcap23%Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
angel boy
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
Mars
Cfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_lcapCfare na pengon te themi "Me fal"? I_voting_barCfare na pengon te themi "Me fal"? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare na pengon te themi "Me fal"?

Shko poshtė 
+22
Mrs.perfect
saturno
don corleone
angel_wolf
dead angel
cobain
odise
Burzgoroth
dj jero
RioT
S.A.M--->2
Venus
Enny-Art
spartaku
SupergirL
Endi
Child In Time
Une
Lacuna_Coil
Darkangel
Mars
Soldier Of Fortune
26 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:40 pm

Thuajse per te gjithe eshte shume e veshtire te kerkojn falje. Pyetja eshte e thjeshte: Cfare na pengon?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:47 pm

Krenaria e tepert,asnje sdo te ul hunden.Disa te tj e kane sh te veshtire te pranojne gabin e jo em te kerkojne falje,se injoranca ben te veten e shpeshhere e shohin si dobesi te karakterit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:49 pm

hunda lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:49 pm

Pse te them ''me fal''??? kam ber gje?? jooo kam vrare njeri?? joo, as nuk kam lenduar as nuk do lendoj rob ne kte bote.pse te them ateher??
ahhh po vetem mamit i them ME FAL. arsyet i di vet une,,,,, lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 35
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:22 am

Krenaria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:24 am

Une shkruajti:
Krenaria

kjo po, kshu mendoj edhe un !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:27 pm

Mars shkruajti:
Krenaria e tepert,asnje sdo te ul hunden.Disa te tj e kane sh te veshtire te pranojne gabin e jo em te kerkojne falje,se injoranca ben te veten e shpeshhere e shohin si dobesi te karakterit
nuk eshte dobsi e atij qe nuk kerkon dot faljem, eshte dobsi e njerezve te tj qe paragjykojn si te dobet ate qe kerkon falje.
krenaria eshte nje fakt shum i rendesishem qe ndikon per te mos kerkuar falje por edhe ajo qe permenda me siper eshte shum e rendesishme. kshuqe nuk i ve faj atyre njerezve qe e kan te veshtire te kerkojn falje.sic thot dhe populli: si eshte vendi behet kuvendi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 3:32 pm

mbase ngaqe jemi shume kokeforte dhe duam te na dali gjithmone e jona
une pervete them nganjehere me fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:43 pm

te themi me fal shume njerez e kane per turp edhe atehere kur e kane gabim qendorn pak ajo qe kane permendur anetaret e tjere Krenaria Hunda lart perhere gjera qe duhet te ndryshojne shume ne mentalitetin e te gjithe shoqerise shqiptare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:36 pm

krenari dhe hunda lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 10:48 pm

Endi shkruajti:
Mars shkruajti:
Krenaria e tepert,asnje sdo te ul hunden.Disa te tj e kane sh te veshtire te pranojne gabin e jo em te kerkojne falje,se injoranca ben te veten e shpeshhere e shohin si dobesi te karakterit
nuk eshte dobsi e atij qe nuk kerkon dot faljem, eshte dobsi e njerezve te tj qe paragjykojn si te dobet ate qe kerkon falje.
krenaria eshte nje fakt shum i rendesishem qe ndikon per te mos kerkuar falje por edhe ajo qe permenda me siper eshte shum e rendesishme. kshuqe nuk i ve faj atyre njerezve qe e kan te veshtire te kerkojn falje.sic thot dhe populli: si eshte vendi behet kuvendi!

Ate kam thene dhe une mi,kjo mund te ishte nje arsye pse shumica nuk kerkojne falje,se te tj e shohin si dobesi te karakterit nese e bejne nje gje te tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 31
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 12:41 pm

tthuash mfaj eshte karakteristike me vete,dhe dicka qe un personalisht do e vlersoja shume,prandaj dhe kerkoj kur shoh se duhet.nje "me fal" mund te ndryshoje rrjedhen e shume marredhenieve,te beje njerzit te ndihen mire dhe tarrijn tkalojn situata...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 10:34 am

Perpiqem te mos e bej veten per te thene me fal pastaj. Dhe me shume se me fjale, mundohem te kerkoj falje me vepra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 30
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:54 pm

eh ndodh qe nuk e thon fjalen me fal nga kokfortesia dhe nga krenaria... por per mendimin tim nuk do te thot te ulesh veten ti thuash dikujt me fal..perkundrazi duke kerkuar me fal arrin ti zgjidhesh gjerat me qetsisht dhe i kthen ato ne normalitet...se ka shum njerez qe jan te zen ndoshta dhe per arsye koti dhe nuk e merr iniciativen asnjeri te thot me fal apo te sqaroj gjerat..ehhhhh po per shumicen mbetet thenia "sorry seems to be the hardest word" Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 1:22 pm

ne fjalorin tim ekziston fjala me fal dhe e perdor ate kur esht e nevojshme,,ama nuk e them gjat gjith kohes se nuk ka vler pastaj,,te behet shprehi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 3:57 pm

fjala me fal ben pjese ne ato fjale qe ne klase te pare dhe ne kopesht quhen ''magjike''.pse quen magjike?!je ne ndonje faj ose zihesh me te dashuren gjera te tilla thua me fal dhe ne shumicen e rasteve gjerat falen ose zbuten pak por njerezit kur jane ne mes te nje sherri i ndalon egoja e tyre te thone me fal sepse eshte ai maci brenda vetes qe te thote pse te them une me fal dhe mos te thote ai(ajo) i pari..........duhet te jemi pak tolerant dhe kur jemi vete ne faj fjala me fal zduhet te mungoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 6:06 pm

krenaria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:02 am

nuk e pengon asgje fjalen "ME FAL"po deshi me dale nga goja le te dale sikur e majme me zor neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 56
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 10:55 am

them gjithmon kur e kam keq...edhe sigurisht kur e ndjej te arsyshme ta them...po gjithsesi mos sot nji dite tjeter kerkoj falje patjeter...nganjeher kam kerkuar me fal edhe pa ber gje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 12:17 pm

Un e perdor...e kam ne fjalorin tim te perditshem me mijra her...Kur perplas dicka..kur them ndonje te shame gabimisht e cdo gje...Asgje s'me pengon te them me fal Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 12:32 pm

UN STHEM KURR ME FAL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 1:50 pm

asgje nuk me pengon,po e pata gabi e them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 7:23 pm

Venus shkruajti:
Perpiqem te mos e bej veten per te thene me fal pastaj. Dhe me shume se me fjale, mundohem te kerkoj falje me vepra.
jam shum dakort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 8:10 pm

un kam thene me fal edhe kot ne disa raste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 9:52 pm

duke qene se jam kokforte eme nje krenari te papame per veten.rralle them me fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare na pengon te themi "Me fal"? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare na pengon te themi "Me fal"?   Cfare na pengon te themi "Me fal"? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare na pengon te themi "Me fal"?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» cfare mendoni per muziken "pop"
» c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» e keni pare filmin "tre metra mbi qiell"dhe si ju duket ai??
» Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: