Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcap17%c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcap29%c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcap31%c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcap23%c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
hot_spicy
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
Darkangel
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
angel boy
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
Child In Time
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
Blue Paradise
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
rapper_girl
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
Mars
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_lcapc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_voting_barc mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Empty
MesazhTitulli: c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????   c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 5:06 pm

c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????
per mua eshte grupi me i papam i kenetes hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 31
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Empty
MesazhTitulli: Re: c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????   c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 5:09 pm

uuuuuuuuu eshte ai grupi qe kendon ate kengen ...ata jan te papam more odise...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Empty
MesazhTitulli: Re: c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????   c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 11:52 pm

e o ani e ashtu jane por shumica nuk e njeh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Empty
MesazhTitulli: Re: c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????   c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""???????? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njerez te humbur.c mendim keni per to?
» e keni pare filmin "tre metra mbi qiell"dhe si ju duket ai??
» Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: