Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcap17%Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcap29%Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcap31%Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcap23%Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
hot_spicy
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
Darkangel
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
angel boy
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
Child In Time
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
rapper_girl
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
Mars
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_lcapKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_voting_barKeni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Shko poshtė 
+28
klasial
Glamours' Master
0014 Sex De Fer
sweet_girl
doni
Lacuna_Coil
123bla returns
terenc
3bla
LaLuC-I
Hyqmeti '97
Blue Paradise
Darkangel
Mars
toni'world
bituku85
Rej
don corleone
Iron Snake
odise
hot_spicy
Child In Time
the space
Slash
*...BE YOURSELF...*
Soldier Of Fortune
elbasanlli-puro
vdekja_eshte_mundesia
32 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 1:07 pm

jooooooooo un e kam then se e kam ndjere me verte dhe ja kam then vetem nje personi dhe ajo e di mir se kush eshte :D:D dhe nuk do lodhesha tja thosh a edhe 1000 her te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 1:14 pm

kam thene ca here por kshu e ka kjo moshe....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 1:20 pm

te dua nuk kam thene asnjehere, jo se nuk i kam shprehur ndjenjat njeriu, por asnjehere nuk e kam perdorur fjalen te dua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 1:25 pm

nuk e kam perdorur ndonjehere fjalen te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 33
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:45 pm

iii sa keq..eshte kaq bukur te ndjesh Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 31
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:47 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 11:06 pm

sa her te dush Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 11:07 pm

the space shkruajti:
sa her te dush Twisted Evil

uaa sa i keq Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 11:08 pm

Child In Time shkruajti:
the space shkruajti:
sa her te dush Twisted Evil

uaa sa i keq Ndeshkim
he moj se gocave te mira nuk i them un
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 11:12 pm

un kam then te dua po se di se qysh e kam then..tamam apo jo???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:00 am

nuk me ka ndodhur ti them ndonjehere nje personi te dua pa e ndjere kur thjesht pelqej dike i them qe e pelqej dhe jo qe e dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:07 am

EroldCeka shkruajti:
nuk me ka ndodhur ti them ndonjehere nje personi te dua pa e ndjere kur thjesht pelqej dike i them qe e pelqej dhe jo qe e dua
sa interesant qe esht ky cuni miiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:09 am

hot spicy shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
nuk me ka ndodhur ti them ndonjehere nje personi te dua pa e ndjere kur thjesht pelqej dike i them qe e pelqej dhe jo qe e dua
sa interesant qe esht ky cuni miiii

you know I'm right po hyr pak ne yahoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:19 am

nuk esht se them shpesh te dua,po kur them, nuk e them pa e ndjere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:23 am

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
pa e ndjere s ma ben zemra me e thene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:26 am

ma keni heq trunin bani te gjithe si me zemer te ndershme......!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 36
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 11:56 am

Nqs te hyn ne pune, jo 1 po 100 here te thuash te dua nuk mjafton(eshte pjese e politikes qe perdoret pirat ), megjithse une nuk para i perdor shume fjalet "te dua", dhe nqs i kam perdorur do te thote qe jane me te vertete pasqyrim i ndjenjave te mia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:18 pm

jo skam pse e them kur se ndjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 31
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:47 pm

Po.Shum here.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 12:28 am

uuuuuuuuuFFFFFFFFFFFFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 30
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 11:19 pm

sbehet fjal kushedi sa her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:30 pm

Kam thene te dua po se di a ka qene e ndjeshme apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:36 pm

kam then ca her...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 9:44 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 9:46 pm

100 HER ME ATO QE KAM PAS DIKUR NDERSA TANI E BEJ ME ZEMER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content

Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?   Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Si mund te shprehemi pa thene te zakonshmen "Te dua".
» c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????
» e keni pare filmin "tre metra mbi qiell"dhe si ju duket ai??
» a medoni qe duhet te vazhdoni te ndjekni dashurine e jetes tuaj edhe nese keni shume veshtiresi .
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: