Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcap17%Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcap29%Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcap31%Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcap23%Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
hot_spicy
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
Darkangel
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
angel boy
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
Child In Time
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
rapper_girl
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
Mars
Njerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_lcapNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_voting_barNjerez te humbur.c mendim keni per to? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Njerez te humbur.c mendim keni per to?

Shko poshtė 
+3
maria gracia
vdekja_eshte_mundesia
don corleone
7 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 6:07 pm

a humbin vertete?apo nuk duan te kthehen ne jeten familjare?po pse nuk duan?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Re: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 6:14 pm

hmmm tem e lezecme,un pervete e shikoja me ato te shpis dhe me vinte keq per disa qe kan humb me verte,ose jan vrare ne perpjekje te nje jete me te mire,por ato qe ikin vet dhe nuk duan qe te kthehen mir tju behet vujn si legena pastaj,ngelin rrugve,merren me pun te pista futen neper burgje,po cfaj ka familja Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Re: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 6:26 pm

per mendimin tim sbejne mire qe humbin kontaktet me familjen.se pavarsisht si mund te jen ata jan te vetmit qe i duan me te vertet.eshte gjynah qe nuk mbahen kontaktet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Re: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 8:40 pm

esht nje emision qe jepet cdo te premte me duket te klani.un e kam pas pare vjet ndersa kte vit jo me!!!!!!prekem shum nga ato situata dhe stresohem...madje nje her mka qellu qe me dilte ne enderr nji i humbur..baaaaah pa gjum.mendoj qe ato njerez qe veprojne ashu jan pa shpirt sepse nuk lihet familja pa asnje lajm ose kam pun tetjera dhe sdun te dalin ne jet.nejse pun per ato.urime teta aida Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Re: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 9:59 pm

Edhe une si anetarja me lart vjet e shihja gati cdo te premte kurse sivjet jo!Me verte dhe mua me vinte sh inat per ata qe ishin mire e bukur e gjths skomunikonin me familjen!Se pastaj kishte e te tj qe smundeshin apo kishin probleme nga me te ndryshmit!Keta ishin per te ardh keq,kurse ato tjeret tia hiqje vizen vete me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eminem 4ever
Adoleshent
Adoleshent
eminem 4ever


Female
Numri i postimeve : 31
Mosha : 33
Vendndodhja : ku te kem qejf
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Re: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:42 pm

kush ka humb ??????? Shocked Shocked Suspect Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Re: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:04 am

se kam pare asnjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Re: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 2:25 pm

e shikoj shume rralle...boooo ta merzisin fjalet e asaj pa kuptim...aq me teper qe mprekin dhe ropt qe qajne aty...sa keq!!!! Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Njerez te humbur.c mendim keni per to? Empty
MesazhTitulli: Re: Njerez te humbur.c mendim keni per to?   Njerez te humbur.c mendim keni per to? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njerez te humbur.c mendim keni per to?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» keni humbur ndonjeher ndonje te aferm/shok?
» c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
» Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: