Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcap17%Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcap29%Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcap31%Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcap23%Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
angel boy
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
Mars
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare ju terheq te dikush tjeter

Shko poshtė 
+21
Burzgoroth
smart devil
devilmaycry
almir_metallica_4ever
bad boy
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
fefe_
Endi
RioT
SupergirL
ana
Darkangel
total overdose1
Child In Time
cun_selvie
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
25 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Cfare ju terheq te dikush tjeter
Pamja e personit
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcap22%Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap
 22% [ 6 ]
Inteligjenca
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcap15%Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
Karakteri i personit
Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_lcap63%Cfare ju terheq te dikush tjeter I_vote_rcap
 63% [ 17 ]
Totali i votave : 27
 

AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Tue Jun 24, 2008 12:03 pm

?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 2:25 pm

Nese nuk e njeh pamja fillimisht po sapo arrin ta njohesh per mua ajo kalon ne plan te fundit.Nuk i ndaj dot karakterin nga inteligjenca,mbase se jane te lidhura me njera tj,inteligjenca eshte pj e karakterit te njeriut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 2:26 pm

une kam nje shprehje timen: Inteligjenca esht joshese.

_________________
Cfare ju terheq te dikush tjeter Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:14 am

Po a zbaton ne jeten e perditshme ti Soldier of Fortune ate?
Mua me terheqin aspekte te vecanta qe jane si pjese e karakterit po ashtu edhe pasqyre e inteligjences, si psh sensi i humorit, aftesia per te bere muhabet edhe seriozisht, etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:48 am

te gjitha keto alternativa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 12:38 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
une kam nje shprehje timen: Inteligjenca esht joshese.

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 1:56 pm

ka disa gjera. me shum zeri me terheq..... Embarassed Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 2:20 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ka disa gjera. me shum zeri me terheq..... Embarassed Razz lol!

Prandaj ishe dashuru me ate vokalistin ne vit te 1 ti ee? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:13 pm

hahaaaha kjo besoj se esht arsyeja lol! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:16 pm

e praaa. ehhh ateher rash keq brenda me zerin. edhe tani akoma e turbull jam por kan ndodhur ca gjera me ne te dy dhe...e kuptoni vet ju. Razz Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:26 pm

ehe e kuptova,jam e zgjuar une mii lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 10:04 pm

Venus shkruajti:
Po a zbaton ne jeten e perditshme ti Soldier of Fortune ate?
Mua me terheqin aspekte te vecanta qe jane si pjese e karakterit po ashtu edhe pasqyre e inteligjences, si psh sensi i humorit, aftesia per te bere muhabet edhe seriozisht, etj.
Une jam djal praktik dhe jo teorik. nuk perhumben ne ndra, por veproj! Apo jo mi lacuna_coil?

_________________
Cfare ju terheq te dikush tjeter Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 10:33 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Venus shkruajti:
Po a zbaton ne jeten e perditshme ti Soldier of Fortune ate?
Mua me terheqin aspekte te vecanta qe jane si pjese e karakterit po ashtu edhe pasqyre e inteligjences, si psh sensi i humorit, aftesia per te bere muhabet edhe seriozisht, etj.
Une jam djal praktik dhe jo teorik. nuk perhumben ne ndra, por veproj! Apo jo mi lacuna_coil?
Cne qe pyet lacuna_coil ee?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 10:50 pm

Se ashtu i tregova dicka para nja dy ditesh. E di ajo se cfare. Dhe me dha zemer dreqi. Prandaj veproj une se ka njerez si lacuna qe me japin zemer dhe me thone qe do fitosh.

_________________
Cfare ju terheq te dikush tjeter Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 10:51 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Venus shkruajti:
Po a zbaton ne jeten e perditshme ti Soldier of Fortune ate?
Mua me terheqin aspekte te vecanta qe jane si pjese e karakterit po ashtu edhe pasqyre e inteligjences, si psh sensi i humorit, aftesia per te bere muhabet edhe seriozisht, etj.
Une jam djal praktik dhe jo teorik. nuk perhumben ne ndra, por veproj! Apo jo mi lacuna_coil?

PSE VEPROVE TI???? IIII TKA SHOQA XHAN SHUUUM. HAJT SE SHIFE TI, ASHU SI DO SOLDER DO BEHET. HAHAHA te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 10:54 pm

Nuk pata mundesi se ashtu qene rrethanat, por deshiren e pata. Ta shpjeoj ne msn.

_________________
Cfare ju terheq te dikush tjeter Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:01 pm

hmmm jo sot se po rri offline se prindi...e ke parasysh besoj, ok? te vjen keq?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:03 pm

une nuk thahse gje!

_________________
Cfare ju terheq te dikush tjeter Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:20 pm

tek nje person tjeter (flas ketu per femrat) me terheq me teper karakteri i tyre i adhuroj femrat me karakter te forte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
cun_selvie


Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 28
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 5:36 pm

Inteligjenca per mua eshte ne pike te par me pas vjen pamja e personi. bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:56 am

Duhet te kishte nji alternative qe te thoshte "te treja" un ate do votoja Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:47 am

per mua karakteri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 7:16 pm

karakteri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
ana
Adoleshent
Adoleshent
ana


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 1:58 pm

te gjith sado pak na terheq si fillim pamja e personit............
me pas te tjerat si karakteri,intelegjensa apo ku ta di gjo une.......ect Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 8:35 pm

normal qe karakteri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare ju terheq te dikush tjeter Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare ju terheq te dikush tjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: