Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcap17%Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcap29%Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcap31%Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcap23%Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcapCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_voting_barCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare ju terheq te dikush tjeter

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

Cfare ju terheq te dikush tjeter
Pamja e personit
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcap22%Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap
 22% [ 6 ]
Inteligjenca
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcap15%Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
Karakteri i personit
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_lcap63%Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 I_vote_rcap
 63% [ 17 ]
Totali i votave : 27
 

AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:50 pm

Child In Time shkruajti:
Duhet te kishte nji alternative qe te thoshte "te treja" un ate do votoja Laughing
e njejta gje vlen dhe per muve,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:52 pm

RioT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Duhet te kishte nji alternative qe te thoshte "te treja" un ate do votoja Laughing
e njejta gje vlen dhe per muve,,

kam ndrru mendje, them pamja Laughing Razz:P

jo se stallem un ate do votoj tongue

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:58 pm

hahahahhha o sa inat me ke Razz hahahaha Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 10:23 pm

Nese do flas me teori do thoja karakteri. Por kontakti i pare me nje njeri eshte aparenca keshtu qe nuk duhet neglizhuar as ajo. Pastaj nuk mund te rrihet me nje njeri qe eshte pyk nga trute e kokes sa do me karakter apo i bukur te jete ai/ajo. Keshtu qe do thoja te treja kane rendesine e vet. Inteligjenca dhe karakteri qendrojne ne nje nivel dhe mbas tyre aparenca.Si perfundim nuk mund te zgjedh(vetem nese do kishte nai altenativ "te treja").
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:40 pm

te 3 duhen nga 1 cik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:40 pm

duhet te pelqeji dhe iron maiden dhe metallicat ai personi haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 12:01 am

ai personi pervec atyre te 3 duhet te kete edhe lek.hahahah kjo ska rendesi fare po thjesht bera shaka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 28
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 4:21 am

nfillim tek dikush duket pamja iher pastaj te tjerat..po sesht se ka shum rendesi pamja nshoqeri..mu mintereson shum karakteri..n.q.s sperputhet me tipin tim a si hy fare muhabetit te inteligjences pastajse esht rruge e gjate ajo..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:46 pm

karakteri ,edhe pse duhet te kishte nje fjale tjeter per ta perkufizu Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:20 am

nfillim mpelqejn gocat qe jane te embla ne ftyre pastaj mpelqejn akoma me shume po tjene dhe te embla ne shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 6:32 pm

me shum me pelqen karakteri nqs esht tip me pelqen shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devilmaycry
Adoleshent
Adoleshent
devilmaycry

Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : girls
Koha e lire : Carls' Bistro
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 6:58 pm

syte & buzet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:46 pm

ou se dija un Laughing
kurse un gjithmon i shof robt nga kembet, e kam fiksim tshof ca kan vesh nga kembet, gjeja par qe me shkojn syt, hey zot Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:54 pm

te treja kto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:56 pm

Child In Time shkruajti:
ou se dija un Laughing
kurse un gjithmon i shof robt nga kembet, e kam fiksim tshof ca kan vesh nga kembet, gjeja par qe me shkojn syt, hey zot Rolling Eyes

apo une nuk dal para tje pra, se asnjehre nuk jam i mobiluar :D mire nga kembet :D

_________________
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:59 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ou se dija un Laughing
kurse un gjithmon i shof robt nga kembet, e kam fiksim tshof ca kan vesh nga kembet, gjeja par qe me shkojn syt, hey zot Rolling Eyes

apo une nuk dal para tje pra, se asnjehre nuk jam i mobiluar :D mire nga kembet :D

ahahahah pse mo i pal converse dhe je ne rregull, se mos jam un e mobiluar mi, vetem me conversa Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 4:03 pm

nuk votoj sepse pergjigja ime nuk esht aty...un mendoj se gjithsecili nga ne do te kete nga tjetri ate qe se ka vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorCfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 3:37 pm

karakteri
pamja ndryshohet me nji operacion plastik edhe inteligjenca mjafton te msosh icik ma shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 3:49 pm

me terheq shum nje gje te nje shoqa ime eshte shume e bukur po me terheq nje gje qe femrate se trregojne Exclamation Exclamation Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 6:00 pm

nqs eshte femer me terheq ne fillim pamja...nqs eshte mashkull fjalet qe ai thote sepse aty duket sa vlen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 6:02 pm

dashuria qe ka pre mua dhe sinqeriteti ne fund pamja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 6:05 pm

kur me ofron te qeshura

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 6:05 pm

Darkangel shkruajti:
dashuria qe ka pre mua dhe sinqeriteti ne fund pamja

o zot o zot sa djal te mir qe te kemi ty ne Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 6:11 pm

KE GOCAT ..........PARAKOLPI.............MRAPAKOLPI........ :gaga: :gaga: :gaga:
SHAKA MOS I NGELI HATRI NOI GOCE NGA FORUMI........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju terheq te dikush tjeter   Cfare ju terheq te dikush tjeter - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare ju terheq te dikush tjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: