Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcap17%Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcap29%Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcap31%Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcap23%Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_lcapDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_voting_barDikur,diku,dikush - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dikur,diku,dikush

Shko poshtė 
+18
dead angel
odise
Realkatil
play_boy
ani
Lacuna_Coil
mel-L
Child Of Darkness
SupergirL
S.A.M--->2
LiKe A sTaR
angel boy
Darkangel
fefe_
Endi
free spirit
Mars
RioT
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 4:10 pm

DIKUR DIKUSH QAU DIKU PER DIKE!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 5:20 pm

dikur para ca vitesh,diku andej nga lagje atij, dikush varrosi qenin e ngordhur dhe e gjeti ajo.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 5:28 pm

dikur un i cova nje sms ksajt lart,,kur un isha nese nuk gaboj diku nga currilat me dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 5:30 pm

dikur (para 5 sec) te currilat kjo lart me coi zile shuum te gjat.
ca ben o goc do ta hap. lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 5:34 pm

dikush,,kjo lart,,,kuptoi gabim dicka,,e kisha fjalen qe dikur athere kur isha te currilat kur po haja qofte lol
po hape mi,,lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 5:35 pm

hahahahahaa i kam akoma ato sms une. me knaqin moj kur i lexoj.
dikur(gjithmon) diku( gjithandej) kte lart e kam xhan.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 5:37 pm

hahah u qyqa si i ke akoma mi?ato kan 1 shekull,,hahaha
dikur[1 sec me perpara] dikush[kjo lart] me coj nje mini zile,,hahah dhe ishte diku[ne shtepi me duket],,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 5:01 pm

dikur dikush humbi dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 5:22 pm

dikur dikush iku diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 5:36 pm

dikur dikush iku te ajeku me dike bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 5:41 pm

dikur dikush rrafi dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 3:55 pm

dikur diku dhe rash ne kanal por me shpetoi dikush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 5:46 pm

diku dikur dikush hodhi mbeturina nga kati 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 5:49 pm

dikur vajta diku po me priste dikush.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 4:49 pm

dikur dikush u martua diku!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 5:03 pm

dikur dikush piu drrog diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 6:47 pm

dikur dikush po meson diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 7:00 pm

dikur dikush po shkonte diku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 6:20 pm

e mbaj mend si sot para 5 vjetesh qe dikur por dikur enderoja qe te shkoja malit
per ne greqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 6:22 pm

dikur diku dikush ka qen ngreqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 6:23 pm

ai dikush jam un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:32 pm

dikur por dikur para ca vitesh kam ron njonit por nuk vdiq dreqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:34 pm

dikur kam qen ne burg diku dikush spiunoj hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:37 pm

dikur lash oren e msimit dhe shkova diku.dikush me pa.bo car tersi ishte zoja e anglishtes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 8:10 pm

dikur po pija diku mbrapa pallatit dikush ka sipunuar per mua qe po pija cigare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dikur,diku,dikush   Dikur,diku,dikush - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dikur,diku,dikush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» si mendoni: dashuria e humbur dikur a mund ta fitosh perseri
» Cfare ju terheq te dikush tjeter
» Harrohet dikush qe keni dashur?
» cfare beni nese dikush nuk jua ploteson tekat?
» nqs ju propozon dikush nderkohe qe ju jeni i/e lidhur, ju do e pranonit apo do e refuzonit??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: