Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
rima! - Faqe 5 I_vote_lcap17%rima! - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
rima! - Faqe 5 I_vote_lcap29%rima! - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
rima! - Faqe 5 I_vote_lcap31%rima! - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
rima! - Faqe 5 I_vote_lcap23%rima! - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
rima! - Faqe 5 I_vote_lcaprima! - Faqe 5 I_voting_barrima! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 rima!

Shko poshtė 
+25
Slash
Blue Paradise
angel_wolf
hot_spicy
angel boy
fefe_
vagabondi_eri
bad boy
doni
vdekja_eshte_mundesia
ani
the beatle
Mars
Soldier Of Fortune
smart devil
dj jero
free spirit
mel-L
rapper_girl
Darkangel
SupergirL
Tarjaholic
LiKe A sTaR
Endi
RioT
29 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 4:31 pm

i kam gjet sa mir ka lezet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 4:31 pm

PO RRI ISHALLA PO VJEN NJERI :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 4:33 pm

njeri kshu the ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 4:36 pm

I REALLY DIE FOR 2 BLUE EYE :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 4:45 pm

nqs bo e beje dot ,do isha me i lumturi ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 5:42 pm

se pa ty un sjetoj dot
hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 5:45 pm

dhe do vine dite plot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 6:04 pm

qe te mos i kesh syt me lot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 6:40 pm

nuk ja vlen te qash per asgje ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 3:20 pm

sepse eshte e kote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 5:40 pm

te kerkoj nje biskot lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 4:57 pm

qe ka vitamina plot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 7:57 pm

he mos ja fut kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:03 pm

se po bie termet ne labinot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:14 pm

dhe vdesin njerezit kot me kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:16 pm

e mbushen varrezat plot e perplot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:30 pm

dhe edi rama ben llafe plot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:34 pm

dhe une kti kam qesh me lot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:37 pm

po pse nuk thu ti qe paske qesh kot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:37 pm

dhe une dua te behem pilot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Vizitor
Vizitor
rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:41 pm

kurse un kam fixim te bej not
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:42 pm

dhe zysha qe flet kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:45 pm

si ai presori idiot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:47 pm

qe ve nota kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:49 pm

ne fund ky lart thote vetem kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

rima! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
rima!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: